Skocz do zawartości

Pytanie Czy to jest KATE


Melman1980

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Melman1980 napisał:

To dlaczego ma długość150mm? Podobno Kate ma 152mm do tego wersja z X-koma ma 7.8m grubości a nie 8.65mm. Mógłby mi ktoś wyjaśnić. Poza tym na stronie download jest do ściągniecia ROM qualcomm Global do ktorej to wersji note 3 :)?

Mają błąd w opisie. Dla X-Komu Xiaomi na pewno nie robi specjalnych wersji Redmi Note 3 Pro. Na stronie wszystko jest ładnie na zakładkach opisanie, który to jaki model. Kenzo to RN3Pro zaś Kate RN3Pro Special Edition

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej strony są do ściągnięcia 4 ROMY

http://en.miui.com/download-301.html

 

Wersji SE do Snapdragona (kate) China Qualcomm (snapdragon?) i Qualcom Global (snapdragon) dobrze rozumiem? istnieje jakaś wersja ze snapdragonem która nie jest Kate i ma 150cm?

Edytowane przez Melman1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie bo powiem tak. Ja mam właśnie tą wersje z aukcji. Sprawdze wymiary dopiero w domu. Mam cyrki z baterią....duży drenaż. Może to nie jest Kate a ja wgrywam ROM z Kate dlatego bardzo kiepsko trzyma bateria tym bardziej na Karcie SIM. Chciałem się upewnić czy jest oprócz Kate jeszcze jakaś wersja ze snapdragonem, która obsługuje LTE 800?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jest Kenzo bez b20 i kate z b20 800 lte na naklejce masz (2015161) w wiadomościach na priv sprawdź wysłałem ci sposób .sprawdzenia

10 minut temu, Melman1980 napisał:

No właśnie bo powiem tak. Ja mam właśnie tą wersje z aukcji. Sprawdze wymiary dopiero w domu. Mam cyrki z baterią....duży drenaż. Może to nie jest Kate a ja wgrywam ROM z Kate dlatego bardzo kiepsko trzyma bateria tym bardziej na Karcie SIM. Chciałem się upewnić czy jest oprócz Kate jeszcze jakaś wersja ze snapdragonem, która obsługuje LTE 800?

 

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N

6 minut temu, gonzo_86 napisał:

To Ty wgrywałeś na ten fon glogala?
Jeśli to by była Kate miałbyś już preinstalowany rom Global.

Tapnięte z RN3 PRO KATE
 

Miał global stable 8.0.4.0 zmienił na dev 6.10.13

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...