Jump to content

xiaomipolska.com


SajmonMi4c
 Share

Recommended Posts

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tym sklepem? Wydaje się, że to nowy sklep na rynku ale ceny są zabójcze!!!! Do 6 grudnia wszystkie telefony -200zł. Nawet wysyłka z Polski a nie ściągany z Chin po zamówieniu. Chce zamówić Redmi 3s dla siostry i to niezła okazja za 336zł. 

Link to comment
Share on other sites

I nic nie zwróciło twojej uwagi po wejściu na tę stronę? Otwórz stronę byle jakiego sklepu internetowego i porównaj informacje począwszy od regulaminu itd.
To oszust. Próbował kilka dni temu założyć taki sam temat tu na forum i na telchina.pl.
Jak wyślą za pobraniem z opcją sprawdzenia paczki przed odbiorem to można próbować.


Taptalk HM Note 1s

Link to comment
Share on other sites

Jakbyś przeczytał jakikolwiek poradnik na temat zakupów w sieci to nie założył byś tematu. Ogólne zasady obowiązują zawsze niezależnie od tego co i gdzie chcemy kupić. Takimi pytaniami typu co z tym sklepem jest nie tak, to robisz wrażenie "właściciela" tego fake sklepu, który próbuje za wszelką cenę zrobić trochę rozgłosu wokół swojej "pułapki".

Taptalk HM Note 1s  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ez kolego, barezo dużo kupuje w sieci i póki nie miałem żadnych problemów z jakimiś fejkami czy oszustwami. Ten sklep wrzucił swoją ofertę na grupę na fb gdzie ludzie z Lublina i okolicy sprzedają różne rzeczy. Widać że to jakiś świeży sklep dlatego pytam innych o radę. Na pewno nic tam raczej nie kupię, to bardziej mojej siostrze zależało bo to dla niej telefon. 

Link to comment
Share on other sites

No to trzeba było tak od razu, że FB, Lublin itd. Ja rozumiesz to z takiej podlubelskiej wioski jestem i nie kumam za bardzo tych klimatów typu fejsy, snapy czaty czy grupy jakieś. Gdzieś w tym wszystkim się zagubiłem. Pójdę dzieci podpytam może mnie naprowadzą jakoś.

Taptalk HM Note 1s

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Acid locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...