Jump to content

Aparat Google / Google Camera – nie dla Andka 6?

Recommended Posts

Witam,

Pytanie do posiadaczy telefonów z Androidem 6.x - czy jesteście w stanie zainstalować Google Camera? U mnie na Redmi 3s nawet jej nie mogę wyszukać w Sklepie Play, a gdy sobie prześlę link z innego urządzenia, który ją w sklepie widzi (na andku 4.4), to mam komunikat, że aplikacja nie istnieje. Nie mogę też jej wyszukać w sklepie widzianym z przeglądarki w pececie.

18 minut temu, RegimeOfTerror napisał:

Na Mi4 też nie ma, jest tylko jakiś Aparat Cardboard 

No tak, ale on tylko częściowo pokrywa się możliwościami z Google Camera. Można robić panoramy 360°, ale w jednej płaszczyźnie, a nie sfery 360° jak wcześniej, które można było przekonwertować na mini-planetki. Dziwne że Google tak po prostu utrąciło tak popularną i udaną aplikację :(

3 godziny temu, cukru napisał:

Wystarczy pobrać z apkmirror http://www.apkmirror.com/apk/google-inc/camera/ ale nie wiem, która wersja będzie działać na 6.0.

Pobrałem kilka, niby dla Andka 6.x, instalują się, ale nie działają prawidłowo ("problem z połączeniem z aparatem"). Uprawnienia ustawione, ale nic to nie daje.

1 godzinę temu, Pekka Pajkonen napisał:

Zainstaluj APKpure (alternatywny sklepik z apkami), tam wyszukasz i zainstalujesz bez problemu. Też z kilkoma aplikacjami dla Mi Max miałem ten sam problem.
Łap linkę ===> https://apkpure.com/apkpure/com.apkpure.aegon/download?from=home

Ciekwy ten alternatywny sklep. Zaproponiwał mi aktualizację większości tego co mam (np. Google Maps, Chrome, Yanosik), mimo że niby jestem na bieżąco z aktualizacjami ze Sklepu Play. Czy on proponuje jakieś wersje "beta/dev" czy po prostu Sklep Play tak powolnie "rozprowadza" nowe wersje?

Niestety Aparatu Google / Google Camera – nie wyszukuje.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...