Skocz do zawartości

Problem z baterią RN3 SE


Melman1980

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie muszę się pozalić. Note 3 SE dotarł do mnie w piatek. Pierwsze pól dnia pobawiłem sie smartfonem wygladalo to obiecujaco. SOT wygladal genialnie dobrze przy moim uzytkowaniu. Podkusiło mnie pod koniec dnia zeby zakualizowac do mio 8.0.4.0 no i sie kur..... zaczeło :( Bateria leci w oczach. W nocy 28% w dol. Niewazne z karta SIM bez karty, z Wifi bez wifi. Wgrałem najnowszy 6.10.13 przez chwilke było w porzadku (doslownie 1 godzina) i znowu. Kilka resetów, bez zmian. Nie moge sobie z tym poradzic od piatku.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev 6.11.3 jest już najnowszy mówią że bateria lepiej trzyma zobacz na dyskusji ogólnej redmi note 3 kate tam też link jest.u mnie przez noc nawet 1% nie ubyło na stable 8.0.40 a jedyne co ustawianie po wgrywaniu softu to uprawnienia odbieram niektórym apk (mi remonte,tapety.itd) i dostęp do neta i usuwam Facebooka.Wyłaczam ,,ok Google,,

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh powiem ci, że trochę sie uprzedziłem przez te problemy z tel. Na wszystkich firmwerach to samo i zdaje mi się, że ten drenaż występuja z wsadzona kartą SIM

na stronie download jest póki co 6.10.13 który też oczywiście wgrywałem i dalej to samo

Edytowane przez Melman1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Bo z tymi softami to Masakra jest jednemu stable lepiej działa drugiemu dev.Jak wgranie nie pomoże tego to reklamacjia bo umnie pierwszy z wadą był zakłócenia w połączeniach i sms niektóre nie dochodziły.Może wadą fabryczna być że gubi sieć co chwilę albo się czały czas przełącza z jednej sieci na drugą i baterie ciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak wgrałeś dev 6.10.13 a 6.11.3 to aktualizacja tego dev i tak ja k będziesz oddawał tel to wgrywa się 8.0.4.0 bo kupiłeś że stable ja bym tak zrobił.Ale spoko rozumiem.

17 minut temu, Melman1980 napisał:

Nie no ze wzgledu ze moze byc uszkodzony to nie bede mu robil problemu i poki co nie powiem, mam nadzieje ze rozumiesz :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki oki :) Dzieki za przypomnienie. Swoją drogą jestem ciekaw czy problem ze smartfonem? Moze byc cos na rzeczy bo telefon troche sie grzeje chociazby przy pobieraniu danych przez wifi. Właczone samo wifi ekran na 50% i ewidentnie telefon przez jeden dzień nie utrzyma 6-7H SOT nie wspomne o drenazu przez noc. Z simem 28% bez sima 10%. Wszsytko co mogla drenowac baterie, synchronizacja, i inne duperele wyłączyłem. Jestem bardzo oszczednym userem wiec tym bardziej sie dziwie

Edytowane przez Melman1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up gonzo nie żartuj.

 

Po pierwsze do gościa już dzwoniłem i powiedzial, że zwroci kase bez problemu, ewentualnie wymieni na nowy jesli to rzeczywiscie jest wada smartfona a po drugie

 

"W razie odstąpienia od umowy sprzedaży kupujący-konsument ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy i odpowiada tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny, niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy"

 

Czyli można włączyć telefon potestować bez żadnego problemu. Na wszelki wypadek nie ściągać folii

Edytowane przez Melman1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 6.10.13 się umie też grzał tel dlatego wróciłem na stable.Jak oddawałem to sprawdzał wygląd zewnętrzny i włączał go pewnie w informacja telefonu sprawdzał system bo tam pisze czy beta ,stable ale pewien nie jestem ale u mnie była wadą fabryczna i wymiana na nowy

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Czyli można włączyć telefon potestować bez żadnego problemu. Na wszelki wypadek nie ściągać folii

No o tym właśnie napisałem, bo testowanie a używanie to dwa różne bieguny. Wszystko zależy na jakiego się trafi sprzedawcę, bo w dzisiejszych czasach nie trudno sprawdzić ile czasu działał telefon. I może się przyczepić nawet do małej rysy. Trzeba pamiętać, że on ten towar musi jakoś jeszcze sprzedać ;-)

Tapnięte z RN3 PRO KATE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie moze ja za duzo wymagam od tej baterii 4000mAh. Zainstalowałem najnowszy 8.0.4.0. Bateria do pełna 100%

EKRAN około 50 % jasności na sztywno

 

Troche zabawy z ustawieniami, jakieś 30 minut YT + przegladarka

 

ze 100% do 90%    46 minut SOT

Spodziewalem sie duzo duzo wiecej. Telefon podczas oglądania YT robi sie mocno ciepły

Edytowane przez Melman1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Snajper napisał:

Tutaj jest link 16 strona.T o nie jest normalne że bateria tak leci u mnie tak jest jak wgram soft nowy i nie przywróce ust fabrycznych ale to u każdego chyba inaczej się zachowuje tel

Snajper. Nie rozpoznaje mi tego oprogramowania. Ono jest na pewno na KATE? na stronie MIUI downloads jest ostatni 6.10

Edytowane przez Melman1980
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego że na stable przeszłeś a to aktualizacja dev i jest nowy i na stable go niezwerifikuje na forum zobacz tym z linku.N a miui stronie ten 6.11.3 jest ale na forum redmi note 3 http://en.miui.com/thread-401623-1-1.html

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snajper wiesz co zauwazylem. Ty chyba mowiles ze miales wymieniony egzemplarz bo rozlaczalo ci modem? Sciagnalem program Network signal info. W momencie gdy mam wlaczone LTE w sieciach komorkowych program co 2 sekunde pokazuje ze sie jest UNKNOWN i sygnal jest mega poszarpany po przelaczeniu tylko na 3g wszsytko stabilnie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na priv napisz. U mnie na wiosce lte działa w miarę i zasięg

17 minut temu, Melman1980 napisał:

w mieszkaniu przyuwazylem rowniez krzyzyk przy zasiegu sieci....hmmmm. w całym miekszaniu mam idealny zasieg a BTS mam ze 300m od bloku w ktorym mieszkam

 

Edytowane przez Snajper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie. Problem zażegnany :) Szczerze mowiac nie wiem co było priorytetem. Problem jakby sam minął. W nocy z karta SIM i podłączeniem do WIFI zjadło 1%. Drenażu już nie ma choć oczekiwałem od baterii więcej chociażby 8-9 godzin SOT oszczednego używania przez 2 dni. Na ten moment przy moim użyutkowaniu mocno oszczednym bedzie jakieś 7 godzin SOT na najnowszym 6.10.13. Dzieki wszystkim za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...