Skocz do zawartości

Xeonn

Rekomendowane odpowiedzi

Komputer nie widzi telefonu po podłączeniu przez usb, ani w trybie MTP ani PTP. Słychać sygnał podłączonego urządzenia, ale nie widnieje w Mój komputer..
Dokładniej opisałem wszystko wraz ze screenami na fb https://www.facebook.com/groups/1568991513426251/permalink/1724296374562430/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Xeonn napisał:

Komputer nie widzi telefonu po podłączeniu przez usb, ani w trybie MTP ani PTP. Słychać sygnał podłączonego urządzenia, ale nie widnieje w Mój komputer..
Dokładniej opisałem wszystko wraz ze screenami na fb https://www.facebook.com/groups/1568991513426251/permalink/1724296374562430/

pewnie na innym komputerze wykrywa telefon?

Weź wstaw zdjęcie na jakiś hosting,bo ja nawet zalogowany na FB widzę jakąś zamkniętą grupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem:

-debugowania usb na włączonym i wyłączonym

-wyszukiwania problemu w Windowsie

-2 kabli 3 portów i 2 komputerów

-programu Mi PC Suite

-instalowania sterowników na pc znalezionych w internecie

Myślę, że jedyne co może nakierować kogoś kto się zna to ten ss:14907138_1256106011101690_4254513110367097946_n.jpgjj.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menadżer urządzeń -> na "Nieznane urządzenie" lub "Urządzenie MTP" p-klik i wybór "Aktualizuj oprogramowanie sterownika" -> "Ręcznie zainstaluj oprogramowanie" -> "Pozwól mi wybrać z listy sterowników dostępnych na komputerze" -> wyszukujesz "Urządzenie przenośne" -> wybierasz "Urządzenie MTP USB -> "Dalej ".

Po tym zabiegu powinieneś zobaczyć telefon na liście w "Mój komputer".

Zabieg trzeba powtarzać po każdej instalacji nowego ROMu w telefonie.

Menadżer urządzeń -> na "Nieznane urządzenie" lub "Urządzenie MTP" p-klik i wybór "Aktualizuj oprogramowanie sterownika" -> "Ręcznie zainstaluj oprogramowanie" -> "Pozwól mi wybrać z listy sterowników dostępnych na komputerze" -> wyszukujesz "Urządzenie przenośne" -> wybierasz "Urządzenie MTP USB -> "Dalej ".

Po tym zabiegu powinieneś zobaczyć telefon na liście w "Mój komputer".

Zabieg trzeba powtarzać po każdej instalacji nowego ROMu w telefonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Xeonn napisał:

wyszukujesz "Urządzenie przenośne"  - nie łapie od tego momentu.. gdzie mam znaleźć to urządzenie przenośne kiedy jestem w tym momencie?

Menadżer urządzeń, a nie Mój komputer...

Wszystko robisz w menadżerze urządzeń...

Masz Windows 10 lub 8.1 jak widzę. P-klik na logo Windows na pasku i wybierasz Menadżer urządzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...