Skocz do zawartości

Ramki w Mi5s


SperQu

Rekomendowane odpowiedzi

:D 

uzupełniając odpowiedź @zielonyBB jakieś 99% telefonów posiada ramki;p 

Czy to są duże? nie sądzę, po prostu dobrze widoczne w białych egzemplarzach. Ale niech każdy kto mówi że ramki są duże weźmie swoje 4 litery do sklepu z telefonami i porówna z którąś xperią. Dostanie orgazmu, ze szczęścia że ramki są takie małe. Z drugiej strony iphone'y do porównania też by się nadawały.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale w przypadku mi5s chodzi o oszustwo. Zauważyłem dziwną regułę że jeśli fizyczne ramki są bardzo cienkie to czarna ramka wokół ekranu jest wtedy dużo większa niż w innym modelu z grubsza fizyczną ramka.
Wszystko byłoby ok ale po co reklamować się super cienkimi ramkami? Już wolałbym tak jak w mi4 - fizyczna ramka gruba ale czarna wokół ekranu nie jest wtedy tak szpecaca jak w mi5s.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzyłem na prezentacje i nie przypominam sobie aby ktoś wspominał o "super cienkich ramkach". Po za tym jak dla mnie sposób "oszustwa" nie zmienił się od mi5.

Co prawda nie podoba mi się to w białych egzemplarzach, bo po prostu brzydko wg mnie wygląda, ale mimo wszystko dodając białą część i czarną mamy całościową długość (od wyświetlacza właściwego do boku telefonu) mniejsza niż spora cześć telefonów, które mają "ukrytą" ramkę wyświetlacza pod farbą.

Z mi5 trochę pożyłem, więc nie mówie tylko na podstawie tego co ktoś napisał albo na podstawie zdjęć.

Edytowane przez Bohyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

To może jeszcze dla potomnych warto napisać, że ramki w Mi 5s wcale nie są duże, po prostu są czarne i w białej wersji kolorystycznej średnio to wygląda na pierwszy rzut oka. Natomiast absolutnie bym ich nie nazwał grubymi, są po prostu standardowe.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...