Jump to content

Ramki w Mi5s


SperQu
 Share

Recommended Posts

:D 

uzupełniając odpowiedź @zielonyBB jakieś 99% telefonów posiada ramki;p 

Czy to są duże? nie sądzę, po prostu dobrze widoczne w białych egzemplarzach. Ale niech każdy kto mówi że ramki są duże weźmie swoje 4 litery do sklepu z telefonami i porówna z którąś xperią. Dostanie orgazmu, ze szczęścia że ramki są takie małe. Z drugiej strony iphone'y do porównania też by się nadawały.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Niestety ale w przypadku mi5s chodzi o oszustwo. Zauważyłem dziwną regułę że jeśli fizyczne ramki są bardzo cienkie to czarna ramka wokół ekranu jest wtedy dużo większa niż w innym modelu z grubsza fizyczną ramka.
Wszystko byłoby ok ale po co reklamować się super cienkimi ramkami? Już wolałbym tak jak w mi4 - fizyczna ramka gruba ale czarna wokół ekranu nie jest wtedy tak szpecaca jak w mi5s.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

Patrzyłem na prezentacje i nie przypominam sobie aby ktoś wspominał o "super cienkich ramkach". Po za tym jak dla mnie sposób "oszustwa" nie zmienił się od mi5.

Co prawda nie podoba mi się to w białych egzemplarzach, bo po prostu brzydko wg mnie wygląda, ale mimo wszystko dodając białą część i czarną mamy całościową długość (od wyświetlacza właściwego do boku telefonu) mniejsza niż spora cześć telefonów, które mają "ukrytą" ramkę wyświetlacza pod farbą.

Z mi5 trochę pożyłem, więc nie mówie tylko na podstawie tego co ktoś napisał albo na podstawie zdjęć.

Edited by Bohyn
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Mi5s występuje z 2 rodzajami wyświetlacza ? Oglądam recenzje na YouTube i widzę, że niektórzy mają węższe a niektórzy szersze czarne obwódki wokół wyświetlacza. Ktoś wie jak to wygląda w obecnie sprzedawanych telefonach ?

Link to comment
Share on other sites

Wg mojej wiedzy nie powstała żadna druga wersja. Natomiast mocno rozpowszechniły się te czarne/białe szkła hartowane, których na pierwszy rzut oka nie widać, że są naklejone, a które mogą mieć trochę węższe lub szersze ramki, o czym sam się przekonałem 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

To może jeszcze dla potomnych warto napisać, że ramki w Mi 5s wcale nie są duże, po prostu są czarne i w białej wersji kolorystycznej średnio to wygląda na pierwszy rzut oka. Natomiast absolutnie bym ich nie nazwał grubymi, są po prostu standardowe.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Link to comment
Share on other sites

  • Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...