Skocz do zawartości

Róźnica między x25 a x20, 32gb vs 64GB


Edvin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
Dnia 5.11.2016 o 17:45, Edvin napisał:

Hej!
Czy ktoś miał styczność z telefonem X25 i x20? Czy różnica jest duża? Zauważalna?

W recenzjach spotykałem się z opinią, iż warto dopłacić do 3/64 + x25 zamiast 3/32 + x20

Ja dzialam na x25 i jestem mega zadowolony. Gdy kupowalem to u Goldwaya x25 3gb/64 było tańsze od x20 3gb/32. 

Dodatkowo x25 ma troszkę lepsza grafikę :)

Innych roznic nie ma, myślę ze jeśli nie grasz wymagające gry to nie zauwazysz roznicy.  

Pozdro

Edytowane przez JachuWojtan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
12 minut temu, waldi26 napisał:

Procek jak procek ale 64GB warto mieć

Warto, nie warto. Zależy kto jak telefon użytkuje. Mi 32 GB wystarcza z powodzeniem (mam około 7 GB muzyki, reszta praktycznie wolna bo innych danych jako takich nie mam, w gierki jeśli gram to proste typu puzzle które zajmują do 5o MB a foto które robię mam w zwyczaju wysyłać w chmurę a nie trzymać na tel). No i zawsze można rozszerzyć pamięć kartą SD =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kilka większych gierek, 3 navi, kilkanaście różnych  programów. Ponadto na 64gb sd z 10 audiobóków,  trochę mp3, ebooki, kopia systemu w twrp+ inne pierdoły...Na wew mam  chyba z 8gb free, na sd 12 gb, więc wszystko zależy, nawet 256gb będzie mało-zależy od używania. Od przybytku głowa nie boli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Zależy jak kto używa, ja mam przykładowo wersje 64GB + kartę 64GB (i dwie karty SIM) i zawalone już ponad połowę. Parę gierek, w które i tak nie gram a większość ponad 1GB ma, muzyka, audiobooki, zdjęcia i szybko się miejsce zapycha.

Słowo klucz- porządek ;) sam napisałeś że masz rzeczy,których nie używasz



Wysłane z Lenovo P2

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...