Skocz do zawartości
  • 0

Jaki smartfon do 700-800zł?


szumiii

Pytanie

Witam, siostra poszukuje smartfona do góra 800zł. Chciałaby oczywiście kupić w Polsce(wiem, że takie xiaomi taniej z chin, ale nic nie poradzę). 

Zastanawia się nad tym , ale czytałem różne opinie o tym asusie, więc myslę, że za 700zł lepszy byłby może redmi 3s. A do 800zł to i redmi 3s pro 3/32. Co o tym sądzicie?

Głównie będzie robiła zdjęcia(dobry aparat), internet oraz aplikacje(głównie typu messenger,facebook , ipla, player itp). Więc nie wiem czy xiaomi tu będzie górowało.

Proszę o opinie i własne propozycje. Oczywiście nie musi być koniecznie xiaomi, huaweii, sony, meizu również biorę pod uwagę.

Pozdrawiam

Edytowane przez szumiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
4 godziny temu, szumiii napisał:

Witam, siostra poszukuje smartfona do góra 800zł. Chciałaby oczywiście kupić w Polsce(wiem, że takie xiaomi taniej z chin, ale nic nie poradzę). 

Zastanawia się nad tym , ale czytałem różne opinie o tym asusie, więc myslę, że za 700zł lepszy byłby może redmi 3s. A do 800zł to i redmi 3s pro 3/32. Co o tym sądzicie?

Głównie będzie robiła zdjęcia(dobry aparat), internet oraz aplikacje(głównie typu messenger,facebook , ipla, player itp). Więc nie wiem czy xiaomi tu będzie górowało.

Proszę o opinie i własne propozycje. Oczywiście nie musi być koniecznie xiaomi, huaweii, sony, meizu również biorę pod uwagę.

Pozdrawiam

A że tak spytam czemu nie z Chin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Siostra po prostu chce ze sklepu lub allegro i potrzebny jest jej na zaraz. Dlatego zaznaczyłem, że nie z chin, żeby uniknąć tego typu pytań ;)

Jeśli jej chodzi o aparat, to czy nie lepszy byłby jakiś huawei p9 lite(myślę że dałoby się wyhaczyć do 800zł) albo może xperia m5? I czy redmi note 3 ma lepszy aparat niż redmi 3 pro? i jak z wydajnością(poza tym że ma mniej ramu)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 godzinę temu, szumiii napisał:

Siostra po prostu chce ze sklepu lub allegro i potrzebny jest jej na zaraz. Dlatego zaznaczyłem, że nie z chin, żeby uniknąć tego typu pytań ;)

Jeśli jej chodzi o aparat, to czy nie lepszy byłby jakiś huawei p9 lite(myślę że dałoby się wyhaczyć do 800zł) albo może xperia m5? I czy redmi note 3 ma lepszy aparat niż redmi 3 pro? i jak z wydajnością(poza tym że ma mniej ramu)?

Taki Redmi 3s 3/32 z aliexpress masz za 580zł za tydzień w domu w 100% bez VATu, 220zł oszczędzasz, a nie tracisz nic, ale cóż..

Jak musisz brać z allegro to RN3 Pro.

Co do aparatów to średnio w Xiaomi, chociaż za tę cenę i tak telefonu z lepszym nie kupisz. A RN3 Pro ma jeden z lepszych aparatów jeśli chodzi o Xiaomi.

Tak, RN3 Pro ma lepszy aparat niż Redmi 3s 3/32.

PS. Nie ma takiego czegoś jak Redmi 3s Pro. Jest Redmi 3s 3/32 i jest Redmi 3 Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Domyślam się, że jak z ali telefon to i w Polsce nie ma gwarancji...

Chodziło mi o zwykłego redmi note 3, bez "pro", bo ten jest za drogi. I dlatego pytam jak z aparatem i całą resztą, bo na pewno ma mniej ramu od redmi 3 pro, a nie wiem jak aparat i ogólna wydajność(mimo 2gb ramu).

 

PS:No może nie ma 3s pro, po prostu często wchodzę na mgsm a tam jest tak zaznaczony ten model. Ale wiele stron nie zapisuje go jako redmi 3s 3/32 tylko 3s prime, więc i tak wiadomo o który chodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie warto zwykłego redmi note 3
Już naprawdę te kilka $$$dorzucic, albo wziasc 2/16. Pro ma lepszy aparat, wydajniejszy i oszczedniejszy procek i slot na kartę sd. Za kilkanaście $ kupujesz gwarancje w PL, za która odpowiada Aliexpress, nie ważne u jakiego sprzedawcy kupiles

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, szumiii napisał:

Domyślam się, że jak z ali telefon to i w Polsce nie ma gwarancji...

Chodziło mi o zwykłego redmi note 3, bez "pro", bo ten jest za drogi. I dlatego pytam jak z aparatem i całą resztą, bo na pewno ma mniej ramu od redmi 3 pro, a nie wiem jak aparat i ogólna wydajność(mimo 2gb ramu).

 

PS:No może nie ma 3s pro, po prostu często wchodzę na mgsm a tam jest tak zaznaczony ten model. Ale wiele stron nie zapisuje go jako redmi 3s 3/32 tylko 3s prime, więc i tak wiadomo o który chodzi ;)

Jak kupujesz od Janusza z allegro to też praktycznie nie masz gwarancji.

RN3 Pro to i ten z 2GB ramu i ten z 3 GB ramu. A RN3 też ma dwa warianty z tym że ma MTK. Ehh to Januszowskie oznaczanie na allegro wprowadza w błąd.

Więc tak czy siak chcesz RN3 Pro, tylko kwestia czy 2/16 czy 3/32, a zresztą widzę że nawet jego wersja 3/32 jest w okolicach 800zł na allegro.

2 godziny temu, tpawel napisał:

Nie warto zwykłego redmi note 3
Już naprawdę te kilka $$$dorzucic, albo wziasc 2/16. Pro ma lepszy aparat, wydajniejszy i oszczedniejszy procek i slot na kartę sd. Za kilkanaście $ kupujesz gwarancje w PL, za która odpowiada Aliexpress, nie ważne u jakiego sprzedawcy kupiles

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

Zdaję mi się, że autor jako zwykły Redmi Note 3 rozumie RN3 Pro 2/16.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Co do RN3P 2/16 to czy nie będzie słabszy niż R3 Pro 3/32? W note jest mniej ramu i po specyfikacji patrzę, że jest 6 rdzeni w procku, a w r3 pro jest 8(czy dwa procki 4-rdzeniowe-nie wiem jak patrzeć na to). 

RN3 Pro 3/32 na pewno nie znajdę w Polsce(allegro, ale wysyłka z chin, więc odpada).Na allegro to jedynie biorę pod uwagę polecanych sprzedawców z tego forum, którzy oferują serwis w PL. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...