Jump to content

IT4Geeks sprzedawca allegro


piotr_jaa

Recommended Posts

Witam,

czy znacie sprzedawcę Allegro "IT4Geeks"

http://allegro.pl/sellerInfoFrontend/42856675/aboutSeller

Interesuję się tym sprzedawcą bo czasami pojawia się u niego kilkanaście sztuk telefonów Xiaomi z gwarancją w Pl (ABC Data) w rozsądnej cenie. Tel dość szybko znikają i np teraz nic nie ma:)

Ogólnie chcę kupić Redmi 3/3S raczej z gwarancją w Pl, a wydać za dużo nie planuję.

Czy może lepiej zapolować na coś 11.11?? Jak to dokładnie działa, przy cenach podanych na aukcjach na ali jest czasami dopiska 11.11 i rozumiem że tego dnia będzie ona obowiązywać??

Np darmowa wysyłka czy niższa cena za tel. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam.

 

W tym watku wyjasnilem watpliwosci forumowego kolegi:

Sam o sobie nie mogę pisać, ale jak ktoś byłby zainteresowany, może się zapoznać z w/w postem i/lub ewentualnie napisać na olx lub na Allegro albo zadzwonić w sprawie niejasności.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
13 godzin temu, Gwizdek napisał:

RDM3 Pro jaka cena i czy jest na stanie ?

Jest. Sam sobie odpowiem - znalazłem po linku http://allegro.pl/redmi-note-3-pro-2-16-international-eu-ce-fv23-i6618945431.html

 

A teraz pytanie jak to wygląda z gwarancją kupując na Allegro oraz czy kupując przez Allegro możliwa jest też faktura  (jaka jest jak jest) ?? Pozdrawiam

Witam serdecznie.

Gwarancja jest zglaszana do mnie, jesli cos jest nie tak to Przedmiot jest wysylany do mnie ja oceniam czy jest to problem software'owy czy hardware'owy, jesli to OS to sam sie tym zajmuje, jesli cos ze sprzetem to odsylka do serwisu ABC Data zgodnie z ich RMA.

Niezaleznie od platformy zawsze wystawiam FV23%, czy to przez neta zakup czy osobiscie. Niezaleznie tez czy to firma czy osoba prywatna, kazdy z Kupujacych ma mozliwosc rozszerzenia gwarancji na 24 miesiace, przez 7 dni od daty odbioru Towaru.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
×
×
  • Create New...