Skocz do zawartości

MiBand 1s za 11.99 || MiBand 2 za 24.99 (lub 19.99)


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!
Ostatnio w ramach odliczania do wielkiego 11.11 były do wzięcia Bandy 1s za 9.99$ - w regularnej sprzedaży mamy je za 11.99$. :)

20151116161413913.jpg

Sprzęt co prawda do najnowszych nie należy, ale mój dalej żyje i dalej działa doskonale. Za grosze, a posłuży na długie lata :)

________________
Jeśli wolicie iść na przód - MiBand2 za 24.99$ w regularnej sprzedaży lub za 19.99$ dnia 6.11. Bez problemu można je zgarnąć :)

1.png


 

PROMOCJE STARTUJĄ O GODZINIE 11:00 NASZEGO CZASU

Edytowane przez piotr.geekbuying
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, KaszaWspraju napisał:

Jak wygląda realizacja gwarancji u was ?

http://www.geekbuying.com/help/customer_service/return_policy

http://www.geekbuying.com/help/about/guarantee

A w praktyce - "dogadamy się" :D 

____________

10 godzin temu, kinetiq napisał:

sa jakies alternatywne branzoletki na mi band 2, jak to bylo w jedynce?

Naturalnie, np. http://www.geekbuying.com/item/Teclast-H30-Heart-Rate-Monitoring-Smart-Bracelet---Black-369770.html

____________

1 godzinę temu, TED napisał:

Jak na razie to nici z tych promocji, chyba że ja się mylę.. Czy aby nie powinna się zaczynać o 18 naszego czasu?? Dziś chciałem spróbować kupić redmi 3s ale cały czas ,,starting soon,,

rz6qHEj.png

Zauważ, że każdy dzień oferuje inną promocję... a, i widzę, że nie widzę - nie zaczyna się o ich północy, tylko o ich 18:00, czyli nasza 11:00. :) Wybaczcie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, piotr.geekbuying napisał:

 

Chyba nie tylko ja zasugerowałem się twoją piękna przeróbka zdjęcia w paincie :-D

Czyli redmi 3s będzie dziś o 11 naszego czasu, a jutro mi band 2? 

 

Sprawdzone, o 11 naszego czasu wskakuje nowa promocja.. Ale się trochę przejechałem ponieważ na promocji był tyło kolor złoty :-P

No nic jutro polowanie na mi band2

Edytowane przez TED
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TED, na Aliexpress w sklepie MC MART można mieć Mi Band 2 + kolorowa opaska 11.11 za 27,49$ - Aliexpress Select Coupon 2$ (/19$) - kupon aplikacji dla nowych 3$ (/15$) - kupon sklepu za karty 2$ [(/2,01$), ważny 3 dni, więc 8. listopada dopiero warto próbować go zdobyć, ma się 6 szans dziennie, bo można grać w karty w jednym sklepie 3 razy po (2 karty) <mi się pokazał za pierwszym razem, ale ważny tylko 3 dni...>] = 27,49$ - 7$ = 20,49$

Podsumowując, 20,49$ za Xiaomi Mi Band 2 (czarny) + kolorowa opaska + ochrona Aliexpress :) Ja też jestem zła, bo w Paypalu miałam taką samą sytuację jak Ty, więc znalazłam alternatywę, dużo korzystniejszą. Bez "kto pierwszy ten lepszy" i wywalania się płatności :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!
Już jutro o 11 do wzięcia są mi5s'y w wariancie JESTEMNAJLEPSZY 4/128 za... 347$. SERIO. 

65oZpqC.png

A wśród ofert na 11.11 mamy też Mi5 3/32 za... 229$. Znajdziecie taniej? :D

0Nh7vgq.png

Regularnie jest za 239$, więc... :D BRAĆ BRAĆ BRAĆ. 

I czekać, aż będą na bezwaciu. :)

__________
BTW, tu jest jakiś konkurs... Można ponoć zgarnąć 1111$ i pięć nagród 111$, ale reguły są niejasne - czekam na więcej info :)

a0px21N.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...