Skocz do zawartości

Czarny motyw/ikony etc.


kubjusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jestem zainteresowany zakupem telefonu z nakładka miui. Intersuje mnie model z oledem, według mnie ma to sens jeżeli dałoby się ustawić aby aplikacje systemowe otwierały się czarne (cos takiego jak w motywach na galaxy). Mógłby ktoś dać ss kilku takich motywów? Nie miałem nigdy xiaomi w rękach, może opcja czarnego motywu jest dostępna odrazu w ustawieniach?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
15 godzin temu, Dager napisał:

fajny ten 3, tylko ze tego  BlackSpy v8 nie ma w motywach a mi pobrane nie dzialaja??

Jak to nie działają? zaraz po pobraniu jest ikona zastosuj, jeżeli nie klikniesz teraz, to wejdź w apke motywy po lewej na górze kliknij ikonkę ludzika ( moje konto ) wybierz motywy i masz tam wszystkie fabryczne oraz pobrane, wybierz interesujący i kliknij zastosuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te sciagniete z internetu mi nie nie dzialaja (a nie z aplikacji motywy), chcialem motyw podobny do windows phone 8. Dialer i lock screen jak w tym linku: http://www.droidviews.com/wp7-theme-for-miui-v4/ no i wlasnie czarne tlo i biale napisy w ustawieniach i kontaktach. Tych sciagnietych sie nie da zainstalowac bo wyzuca jakis blad w programie MIUI Theme Editory:  import resources  import failed i sam nie moge zadnego motywu zrobic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem na forum ale nikt nie pomógł, próbuję wobec tego powtórnie.

Przy wrzuceniu ciemnego motywu czcionka zaznaczonego tekstu pozostaje również ciemna i zlewa się z tłem. Czy jest sposób, żeby to zmienić? Bo bardzo chciałbym ciemny motyw ale w takiej sytuacji nie da się z żadnego korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...