Skocz do zawartości

Nie działająca galeria na xiaomi.eu REDMI 3


michassel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem telefon z syfiastym romem, zainstalowałem china dev, odblokowałem bl, zainstalowane twrp, i xiaomi eu (miui 8 6.9.29 rozwojowa), po tym zabiegu nie działała galeria, tylko po kliknięciu na ikonkę telefon wracał do home screen, nawet jeśli odpalałem przez Aparat, nie dało się również dostać do galerii przez messengera, whatsupa, nie da się wysłać zdjęć przez bluetooth, więc przez aplikacje "Aktualizacje oprogramowania" wróciłem do wersji stabilnej 8.0.3.0, 8.0.2.0, 8.0.1.0, teraz zainstalowałem 8 6.9.8 (rozwojowa), problem dalej ten sam, aktualizować mogę tylko z paczek zip, ponieważ telefon twierdzi że mam najnowszą wersję oprogramowania, mimo tego że jest to wersja z początku września. Co robić? Flashować? wipe przez twrp? coś da? Na razie korzystam z photos google.

https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ 
Z tego poradnika instalowałem xiaomi.eu

Edytowane przez michassel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, michassel napisał:

Co robić? Flashować?

Miałeś niefarta trafiłeś na rom który nie był najlepszy i były na ni między innymi problemy z galerią (6.9.29) Potem wgrałeś starszy i błąd pozostał bo po wgraniu starszego romu najlepiej zrobić wipe w twrp. Najprościej jest wgrać nowszą wersję romu z zip-a przez twrp, ale przed tym lub po w twrp wipe (faktory reset).Możesz wgrać rom eu np 6.10.27, albo już jutro nową wersję 6.11.... Romy eu musisz sam aktualizować z zip, nie ma tu ota i telefon sam niczego nowego nie znajdzie.

Edytowane przez FromWP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...