Skocz do zawartości

Problem z hard restem, Zly pin


louw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chiałem dzisiaj zrobic hard reset w telefon lecz przy wciskaniu volumeup + power wyskakiwało cały czas ikona telefonu i kabelka. Po czym stwierdziłem że zrobie przywrócenie do ustawien fabrycznych ale zaczał się problem z kodem pin który napewno dobry wpisywałem. I teraz pytanie jak ten problem rozwiązać? Wgrać na nowo system czy jakoś da rade zrobic ten hard reset?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale miflash nie chce mi wykryć telefonu. Telefon odpalam w fastboot podłączam do kompa wciskam f5 ale telefonu nie wykrywa pomimo że telefon łączy się z kompem. Ktoś wie w czym może być problem?  I drugie pytanie soft do redmi note 3 pro jest z dopiskiem Kenzo? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, louw napisał:

Nie wiem dlaczego ale miflash nie chce mi wykryć telefonu. Telefon odpalam w fastboot podłączam do kompa wciskam f5 ale telefonu nie wykrywa pomimo że telefon łączy się z kompem. Ktoś wie w czym może być problem?  I drugie pytanie soft do redmi note 3 pro jest z dopiskiem Kenzo? 

Bo masz wejdź do trybu EDL gdybyś przeczytał instrukcje to byś wiedział. 

Bootloader teraz nie ma tu znaczenia. 

Zależy jaką masz wersje. Możesz mieć też kate 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, adrx napisał:

Bo masz wejdź do trybu EDL gdybyś przeczytał instrukcje to byś wiedział. 

Bootloader teraz nie ma tu znaczenia. 

Zależy jaką masz wersje. Możesz mieć też kate 

Nie wiem co jest za wersja systemu gdyż to telefon dziewczyny i ja się nim w zasadzie nie bawiłem.  A można trochę jaśniej bo nie wiem co to ten edl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało mi sie odpalic edl. telefon sie wyszedl z fastboot i zaczeła migać czerwona dioda. lecz teraz tak telefonu wogole komputer nie wykrywa. a w adb tez go nie wykrywa. brakuje jakis sterownikow? system to win 10 x 64

Jak wlacze telefon adb zaczyna go wykrywac lecz jest taki komunikat jak na zdjeciu.

I teraz nie wiem czy przez skrypt adb powinien przejsc jak telefon jest w edl? jesli tak to czemu go adb nie wykrywa

asf.png

Edytowane przez louw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...