Sign in to follow this  
DJYano

Pierwsze Xiaomi i kilka pytań

Recommended Posts

Hej,

To mój pierwszy telefon tej marki i od razu zdecydowałem się na RN3Pro. Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, telefon idealnie pasujący do moich grabi :) Ale do rzeczy.

- Kupiony na IBGo z softem GLOBAL 8050 (LHOMIDG) 

i od razu pytanie, czy zdjęcie BL jest możliwe z tej wersji?

- Czy warto robić przesiadkę na ostatnią "tygodniówkę"?

czym różni się mój soft od tego na stronie miuiPolska?

xiaomi.eu_multi_HMNote3Pro_V8.0.4.0.LHOCNDG_v8-5.1.zip

i to chyba tyle na teraz :) dzięki za chęci w sprawie wyjaśnienia moich pytań :) 

36 minut temu, DJYano napisał:

i od razu pytanie, czy zdjęcie BL jest możliwe z tej wersji?

Tak, chociaż nie zawsze może pójść i będzie konieczna zmiana romu na global dev albo china dev aby odblokować. 

38 minut temu, DJYano napisał:

- Czy warto robić przesiadkę na ostatnią "tygodniówkę"?

Na jaką tygodniówkę? Bo jest xioami.eu i global dev 

39 minut temu, DJYano napisał:

czym różni się mój soft od tego na stronie miuiPolska?

https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/ dla mnie najważniejsza różnica to ta, że miuipolska nie ma aktualizacji przez OTA, a global stable/dev ma, co jest bardzo wygodne. 

• Like 1

3 minuty temu, adrx napisał:

Tak, chociaż nie zawsze może pójść i będzie konieczna zmiana romu na global dev albo china dev aby odblokować. 

- ok kumam

Na jaką tygodniówkę? Bo jest xioami.eu i global dev 

- chodzi mi o te wersje co wychodzą co piątek

https://miuipolska.pl/o-romie-miuipolska/ dla mnie najważniejsza różnica to ta, że miuipolska nie ma aktualizacji przez OTA, a global stable/dev ma, co jest bardzo wygodne. 
- czyli generalnie to co mam jest ok i jak mi nie zależy na przewalaniu romem co tydzień mogę na tym spokojnie zostać?

Edited by DJYano

5 godzin temu, DJYano napisał:

czyli generalnie to co mam jest ok i jak mi nie zależy na przewalaniu romem co tydzień mogę na tym spokojnie zostać?

tak.

5 godzin temu, DJYano napisał:

- chodzi mi o te wersje co wychodzą co piątek

Co piątek wychodzi xiaomi.eu (nieoficjalny rom) i oficjalny global dev 

• Like 1

Odblokowanie BL w oparciu o TEN poradnik jest raczej mało realne. Krok 3 z tego poradnika jest niemożliwy do wykonania. Przenosi od razu do pobierania aplikacji Mi Unlock która na 50% wywala błąd weryfikacji urządzenia (tak mam 100% w ustawieniach konta) W jaki sposób teraz wysyła się prośbę do XIAOMI o zdjęcie BL?

Skoro przenosi do pobierania, to najwyraźniej uznaje, że już zgłaszałeś wniosek o zgodę i ją otrzymałeś.

A 50% zazwyczaj wywala przez problem w sterownikach Windows 10. Było o tym ostatnio sporo na forum.

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this