Skocz do zawartości

Mi box 4


cieplykubek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Powiedzcie mi w jaki najlepszy sposób "spolścić" Mi Box 4 (najnowsze 4, nie stare 3 aka 4k) zakupione bezpośrednio w Chinach? Widziałem na YT jakieś poradniki, nawet zmiana języka na angielski jest jedynie połowiczna. Czy jest dostępny gdzieś cały ROM pl żeby wrzucić lokalną wersję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moge zapytac czemu zdecydowales sie na gorszy model ? :)

purepc.pl 

"...Xiaomi Mi Box 4 został wyposażony w nakładkę MIUI TV, która działa na Androidzie, niestety nie wiadomo w jakiej wersji. Dopiero w chwili pojawienia się sprzętu na rynku międzynarodowym można się spodziewać, że Xiaomi zdecyduje się na globalną wersję z systemem Android TV. Niestety, ale na tą chwilę jedynym aspektem, który może zachęcić do zakupu sprzętu może być kwota, którą przyjdzie nam za niego zapłacić."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
1 minutę temu, 123tomek napisał:

Jak ustawic stale IP w mibox 4k? Mam wifi bez dhcp a podczas wybierania sieci pyta tylko o haslo i oczywiscie nie dziala bo nie dostaje ip. Na razie podlaczylem sie przez udostepnione lacze w telefonie.

To w routerze ustaw stale ip dla miboxa i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kupiłem Miboxa w grudniu 2017, podziałał 6 miesięcy, ale teraz nie da sie z niego korzystać. Moje uwagi to zacinanie z wifi. Wyrzuca mnie z Netfliksa, YT i generalnie ze wszystkiego.
Kabel HDMI jest dobry.

Skoro to jest forum oficjalne, to napisze oficialnie. Kupiłem sprzęt za 350 zł. Jestem osoba zapracowana i nie mam czasu czytać pierdyliard - skądinąd dziękuje, bo szanuje użytkowników, którzy starają sie rozwiązać problem - porad jak doprowadzić trikami zakupiony sprzet do stanu używalności. Zapłaciłem osobie z serwisu, która stwierdziła to co wy za 200 zł przez kilka godzin.

Powiedzmy sobie prawdę - Mibox sprzedaje sprzęt wadliwy przez oprogramowanie. Reklamacja mnie nie zadowala. Oczekuje zwrotu pieniędzy za to oszustwo. Nie odzyskam już w pełni nakładu, ale zwrot pieniędzy za to programistyczne kuriozum jest absolutnym minimum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.08.2018 o 16:33, Paulo300 napisał:

Z huba mogę polecić Ugreena . Właśnie go zainstalowałem  i ruszył od strzału.
Przestał mnie dotykać problem słabego łącza wifi i problemu z odtwarzaniem video przez sieć po aktualizacji do oreo.

Też polecam.

Kupiłem go na Aliexpressie za jakieś... 15 zł.

Działa bez zarzutu.

Liczyłem wprawdzie, że po kablu będzie miało dużo lepsze osiągi niż po wifi, a tu niespodzianka - prędkości mierzone w speedteście są niemal identyczne (zostaje kwestia stabilności łaczą po wifi vs kabel).

Dlatego teraz leży i się kurzy bo okazał mi się niepotrzebny :D

Dnia 17.08.2018 o 17:11, Artur9999x napisał:

Kupiłem Miboxa w grudniu 2017, podziałał 6 miesięcy, ale teraz nie da sie z niego korzystać. Moje uwagi to zacinanie z wifi. Wyrzuca mnie z Netfliksa, YT i generalnie ze wszystkiego.
Kabel HDMI jest dobry.

Skoro to jest forum oficjalne, to napisze oficialnie. Kupiłem sprzęt za 350 zł. Jestem osoba zapracowana i nie mam czasu czytać pierdyliard - skądinąd dziękuje, bo szanuje użytkowników, którzy starają sie rozwiązać problem - porad jak doprowadzić trikami zakupiony sprzet do stanu używalności. Zapłaciłem osobie z serwisu, która stwierdziła to co wy za 200 zł przez kilka godzin.

Powiedzmy sobie prawdę - Mibox sprzedaje sprzęt wadliwy przez oprogramowanie. Reklamacja mnie nie zadowala. Oczekuje zwrotu pieniędzy za to oszustwo. Nie odzyskam już w pełni nakładu, ale zwrot pieniędzy za to programistyczne kuriozum jest absolutnym minimum.

Pisałem do swojego sprzedawcy odnośnie problemów z urządzeniem.

Odpowiedział mi tylko że wada oprogramowania nie jest podstawą do reklamacji tytułem rękojmi (no bo gwarancji Xiaomi w zasadzie nie ma - jest tylko ustawa konsumencka).

Edytowane przez mini21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałeś mieć jakieś kupony bo przy hubie pisze 68,66zł
Tak, zgadza się.
Był kupon i to taki dość ciekawy.
Zniknął w chwilę, potem Ugreen kręcił że to była pomyłka, że to błąd pracownika (serio, takie maile na Ali przychodziły), prosili o analizowanie...
Cześć ludzi odpuściła - cześć (w tym ja) nie i dostałem takie coś za grosze.
Tyle że ostatecznie użyłem tego 2 razy do podłączenia alternatywnego pilota, który nie przypadł mi do gustu i sprawdzenia neta po kablu i teraz hub teraz leży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...