Skocz do zawartości

4 Zakup akcesorii dla RN3 Pro SE - Kate 152mm


widmo82

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety, poniższe linki wymagają głębszej weryfikacji, zapisy wstrzymane. 

W związku z faktem, że w sklepie w którym zaopatrywaliśmy się ostatnio w akcesoria do wersji Kate... opustoszały magazyny... postanowilem poszukać alternatywnego źródła. Trafiłem na kilka sklepów na Taiwanie, zadałem pytanie do naszego pośrednika, który zamawiał nam poprzednie akcesoria, ale z powodu braku rzeczowego kontaktu (prosiłem o pomoc w ustaleniu czy wybrane przeze mnie akcesoria pasują do naszych telefonów) zapadła decyzja z mojej strony o zmianie pośrednika. Niestety nie mam pewności 100% co do poprawnego dopasowania akcesoriów dlatego zakup trzeba przemyśleć ponieważ nie biorę odpowiedzialności za jakość ani dopasowanie. Starałem się jak mogłem dopasować właściwie akcesoria  do wersji Kate o długości 152mm z obsługa LTE800 i  część moich przypuszczeń potwierdziła się w dyskusji na którą natrafiłem w wątku na xda, gdzie ktoś tak jak ja, wyszukiwał fantów używając krzaków:  特製版   台灣版 專用 - czyli wersja specjalna, dedykowana na Tajwan. 
Osoby, które już się dopisaly, proszę o edycje swoich wpisów w tym wątku zgodnie z poniższym szablonem (bez podawania cen). Osoby niechlujnie dopisujące się, nie będą brane pod uwagę.

Szablon dopisywania jest sztywny. Podajemy np: 3x  - Szkło 9h 0,33mm

Proszę klikać w linki i oglądać co jest w menu :)

Yx   - Futeral granatowy (oryginał) ok 36zł
Yx   - Futeral złoty (oryginał) ok 36zł
Yx  - Etui granatowe (oryginał) ok 22zł
Yx  - Etui srebrne (oryginał) ok 22zł
Yx  - Etui złote (oryginał) ok 22zł

Yx  - Etui iPAKY złoty  ok 36zł
Yx  - Etui iPAKY srebrny ok 36zł
Yx  - Etui iPAKY szary ok 36zł

Yx  - Etui NILLKIN złoty ok 36zł
Yx  - Etui NILLKIN biały  ok 36zł
Yx  - Etui NILLKIN czarny ok 36zł

Yx  - Etui Imak złoty  ok 36zł
Yx  - Etui Imak srebrny  ok 36zł
Yx  - Etui Imak szary  ok 36zł

Yx  - Etui przezroczyste Tańsze ok 9zł
Yx  - Etui przezroczyste Droższe ok 28zł
Yx  - Szkło NILLKIN Amazing H+Pro ok 50zł
Yx  - Szkło 9h 0,26mm ok 28zł
Yx  - Szkło 9h 0,33mm ok 16zł

 

Koszt przesyłki: Azja->PL (do mnie) oraz PL (ode mnie) do Ciebie (polecony priorytet w bąbelkowej kopercie => ok 23zl 
Wysyłka będzie realizowana kurierem(EMS, DHL itp.), więc w kraju powinna być po ok tygodniu.
Jeśli ktoś zamawia kilka sztuk to musi sie liczyć z faktem, ze pracownik poczty nie przyjmie przesyłki jako list gabarty A a jako gabaryt B i należy doliczyć: +2,20zł

+ jakieś piwo dla logistyka/pakowacza, pośrednika, księgowego czyli mnie, przyjmę każde datki wg. uznania.. co łaska :)

 

Proszę czytać na bieżąco ten wątek i niniejszy post, który będzie edytowany.

Dane do przelewu będę wysyłał po zebraniu min. 20os.  Ze względu na znacząca zmianę, zamówienie postaram się złożyć w przyszły weekend. Osoby zainteresowane niech w połowie przyszłego tygodnia przygotują się do realizacji przelewu. 
Jak pojawi się zestawienie w postaci tabelki/zdjęcia to proszę zweryfikować czy do waszego nicka poprawnie dopisano dane osobowe oraz akcesoria, które zamawialiście. Jeśli na zestawieniu pojawia się wasze dane drukowanymi tzn. że skopiowałem z przelewu i tam wyślę etui - jeśli adres ma być inny, napisz do mnie PW. Jeśli rezygnujecie lub zmieniacie zamówienie: piszcie wyłącznie w tym wątku.. informacja na PW może zagubić się.

Przypominam, że przesyłka może być obciążona dodatkowymi kosztami odprawy celnej, której koszty będą podzielone po równo. 

Edytowane przez widmo82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weźcie poprawkę, że folie moga nie wrocić do oferty do czasu skladania zamówienia. Więc jak ktos z tego powodu bedzie chcial zrezygnować z zakupu to niech dopisze w zamówieniu taką uwagę.Podobnie ma miejsce sytuacja z ze złotymi etui, moga byc, ale ciężko bedzie o nie.

Edytowane przez widmo82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, cointreau napisał:

Te etui, które zamawiacie...Jakiej one są jakości jakbyście mieli je porównać grubością do Nillkin frosted shield? 

https://www.google.pl/search?q=nillkin+frosted+shield&biw=1366&bih=638&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiSjv2ymJ7QAhUFkSwKHdNhBBUQ_AUIBigB

musiałbym miec niklina w ręce ale patrząc na rendery te z tajwanu są o wiele cieńsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Rafał2016 napisał:

http://buy.mi.com/tw/item/3162000005    x1  -Etui złote
Nie wiem czy złote jest aktualne bo nic się nie wyświetla.

Nie ma i raczej nie będzie bo w innych sklepach tez nie ma poza jakims czeskim. Chyba, ze to oni je wykupili. Obserwuj wątek bo szukam Nillkina i iPaky - czekam na potwierdzenie zapytania czy na 100% pasują do wersji Kate 152mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kiepskich doświadczeniach z widmo82 rezygnuję z zakupów organizowanych przez niego.

Dla zainteresowanych zakupami na Aliexpress zwracam uwagę, że można uzyskać Cashback w wysokości 6% od wartości zakupów (obecnie jest promocja i zwrot wynosi 8%). Jeśli jest ktoś zainteresowany, to kontakt na PRIV.

Edytowane przez majdak
Pozdrowienia dla widmo82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia ‎10‎.‎11‎.‎2016 o 13:30, cointreau napisał:

Te etui, które zamawiacie...Jakiej one są jakości jakbyście mieli je porównać grubością do Nillkin frosted shield? 

https://www.google.pl/search?q=nillkin+frosted+shield&biw=1366&bih=638&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiSjv2ymJ7QAhUFkSwKHdNhBBUQ_AUIBigB

Miałem Nillikna na poprzednim telefonie i był na pewno masywniejszy (grubszy), fajnym rozwiązaniem były chropowate plecki, co zapewniało dobry chwyt i nie palcowało się. Ściślej też przylegał do telefonu niż te oryginalne plecki. W moim Nillkinie (tym na RN3P chyba też) były wycięcia na boczne klawisze, co wg mnie jest wygodniejsze.

Edytowane przez jestemsuper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...