Skocz do zawartości

Całkowicie niedziałający GPS


Rantar

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak, że po wgraniu Miuipolska dla tego telefonu wszystko śmiga jak należy za wyjątkiem GPS. Telefon w mapach nie potrafi sie odnaleźć mimo godzinnego wyszukiwania, Resetowałem gps za pomocą aplikacji GPS Status i nic nie pomogło. Ma ktoś pomysł jak to naprawić ? Moze brak jakiegoś sterownika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

przepraszam za off top ale nie umiem stworzyć tematu a sprawa jest pilna :/  Dzisiaj potrzebowałem skorzystać otg i mój 5s plus nie obsłużył choć pendrive działa na innych urządzenia tutaj nie :/ mam miupolska 8 6.12.8 mozecie mi jakosc pomóc ? sa dostepne sterowniki na otg do mi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam, Zastanawiam się nad  kupnem Xiaomi mi 5S Plus  lub One Plus 3T  jednak na co dzień korzystam z aplikacji Google Maps w telefonie, dużo jeżdżę ok 100 tys km rocznie. Czytałam, że Xiaomi ma czasem problem z nawigacją poza miastami. Niestety nie mogę znaleźć opinii użytkowników Mi 5S Plus. Użytkownicy Xiaomi  mi 5 często narzekają na GPS. Przez ponad 3 lata korzystałam z Samsunga Galaxy S4 i działało wszystko bez zarzutu nawet w lesie, w górach. Parę miesięcy temu po  aktualizacjach Sg S4 zaczął chodzić bardzo wolno a Google  Maps często się wieszał. Teraz padł już całkiem wyświetlacz. Ktoś użytkuje te telefony i sporo jeździ po Polsce i może coś powiedzieć na ten temat? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Ja mam mi5s plus już kilka miesięcy i powiem Ci ze jak narazie nie znalazłem problemu z GPS. Na początku faktycznie nie działał ale full wipe pomógł. Teraz korzystam często z Google maps i z aplikacji inewi (moja firma tak monitoruje pracownikow) i telefon daje rade. Czasami potrzebuje chwili żeby znaleźć lokalizacje w inewi. W mapach działa bardzo dobrze mimo iż pochodzę że wsi to nawet tam telefon nie głupieje. Z innych ciekawych rzeczy. Ostatnio jechałem do Warszawy z Poznania i wieczorem znów do Poznania. Cała droga na mapach bo Warszawy nie znam ani trochę. Cały dzień włączony GPS i internet. Jakieś tam rozmowy smsy itp. Rano odlaczylem telefon od ładowarki. Po powrocie wieczorem nadal miałem prawie 40%... Jak dla mnie ogromny plus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...