Skocz do zawartości

Problem z zasięgiem sieci / przesyłem danych


niezbytmadry

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadaczem Xiaomi mi4 jestem od okolo 6 miesięcy. Zakupiony telefon działał super do czasu, jednej z aktualizacji. Podczas wyjazdu na wakacje(chyba pod koniec lipca) zauwazylem ze telefon traci zasieg (nie mozna sie do mnie dodzwonic, nie da sie wlaczyc internetu, nie moge rowniez zadzwonic). Po przyjezdzie zaktualizowalem androida do 6.0 i miui do 8 to jednak nic nie dalo. Wgrywalem po kolei różne wersje miui (aktualnie mam 7.5.3.0) i jest troszke lepiej ale dalej ciezko sie do mnie dodzwonic. Gdy czekam na kody autoryzacyjne lub telefon to najczesciej reset albo tryb samolotowy i dopiero. Internet moge wlaczyc bezposrednio po takim resecie ale i tak dziala tylko okolo 10 minut i koniec. Nie wiem juz co robic. Nie chce go sprzedawac bo podoba mi sie jego bryla i funkcjonalnosc. Ktos ma jakies pomysly?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam podobny problem. Zasięg jest tzn. można się dodzwonić ale już podczas rozmowy słychać mnie wraz coś jakby trzaskami lub głos jest niewyraźny. Ja słyszę drugą osobę ok. Nie jest to stabilne bo czasem jest ok. Czy jest jakaś opcja wgrania coś do telefonu, jakiejś apki lub skryptu np. poprawiającego funkcje anteny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Czesć mam problem z zasiegiem. Tak jakby się zawieszał. 

Nagle przestaje działać internet/połaczenia/sms w losowych momentach kilka razy dziennie lub jest spokoj i co kilka dni tak sie stanie. 

Zasięg cały czas jest ikonka internetu tez (strzałeczki). Ale internet/polaczenia przestaja działać.

Pomaga tylko restart.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, BlackSkill napisał:

Czesć mam problem z zasiegiem. Tak jakby się zawieszał. 

Nagle przestaje działać internet/połaczenia/sms w losowych momentach kilka razy dziennie lub jest spokoj i co kilka dni tak sie stanie. 

Zasięg cały czas jest ikonka internetu tez (strzałeczki). Ale internet/polaczenia przestaja działać.

Pomaga tylko restart.

 

Daj screen z softem, zmieniales go po otrzymaniu telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BlackSkill napisał:

Antena sieci komórkowej jest w taśmie od złacza usb/mikrofonu/głośnika ? 

Jeżeli tak to miałem z nia problem wymieniałem bo był problem z ładowaniem. 

 

I poprawiło się z zasięgiem? Też mnie ciekawi to, bo problem dosyć wkurzający.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dla przykładu Whatsapp co jakiś czas gubi łączność. W tym samym czasie mam wrażenie przeglądarka także ma problem z wczytywaniem stron internetowych. Na poprzednich było wszystko w porządku, dopiero jakieś dwa tygodnie temu przeprowadziłem aktualizację i zaczęło się. Dziś ponownie przeprowadziłem aktualizację do najnowszej wersji w nadziei, że coś się poprawi... No ale nic. Dla podsumowania: Mi4 LTE, najnowszy ROM 7.6.8 i problemy z traceniem łączności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...