Skocz do zawartości

MIUI 8 przycina


Minetqa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Na moim Redmi note 3 SE mam zainstalowane MIUI 8 i przy przewijaniu kolejnych stron zdarzają się przycięcia.

Przy poprzednim telefonie Redmi Note 2 pro, na którym miałem zainstalowane MIUI 7 wszystko chodziło super płynnie.

Czy u Was też widoczne są takie mikro ścinki podczas podczas przesuwania kolejnych ekranów.

Drugie pytanie - czy jest działające MIUI 7 na redmi note 3 Second edition ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redmi note 3 pro SE jak już. Zapewne syfmiui. Nie ma miui polska na wersję SE, uroki lte 800 w zamian za gorszą resztę. Musisz się z tym męczyć, podjąłeś złą decyzję to bierz odpowiedzialność za to. A tak serio to masz dział specjalnie dla tej wersji telefonu, tam popytaj.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.11.2016 o 13:08, Drakoon34 napisał:

Redmi note 3 pro SE jak już. Zapewne syfmiui. Nie ma miui polska na wersję SE, uroki lte 800 w zamian za gorszą resztę. Musisz się z tym męczyć, podjąłeś złą decyzję to bierz odpowiedzialność za to. A tak serio to masz dział specjalnie dla tej wersji telefonu, tam popytaj.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro
 

ojj chyba komuś tu zona nie dała... wersji SE potrzymać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebuje wersji SE, nie jara mnie b20, i nie mam żony gościu, dopiero 20 lat mam, moja dziewczyna ma podobne zdanie, ale co to ma do rzeczy. Wersja SE to bubel na obecną chwilę, brak miui polska, brak akcesoriów, znikomy wpływ b20 jak mieszkasz w mieście.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Drakoon34 napisał:

Nie potrzebuje wersji SE, nie jara mnie b20, i nie mam żony gościu, dopiero 20 lat mam, moja dziewczyna ma podobne zdanie, ale co to ma do rzeczy. Wersja SE to bubel na obecną chwilę, brak miui polska, brak akcesoriów, znikomy wpływ b20 jak mieszkasz w mieście.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro
 

Nie którzy nie mieszkają w mieście i często wyjeżdżają nie tylko po kraju.Każdy ma swoje zdanie i potrzeby a że uważasz że bubel to twoja sprawa.Aksesoria można kupić za granicą i powoli już w Polsce wchodzą(folie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Snajper napisał:

Nie którzy nie mieszkają w mieście i często wyjeżdżają nie tylko po kraju.Każdy ma swoje zdanie i potrzeby a że uważasz że bubel to twoja sprawa.Aksesoria można kupić za granicą i powoli już w Polsce wchodzą(folie)

Akcesoria podobno maja być do około 2 tygodni na https://www.etuo.pl/  i na  http://aze.com.pl/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drakoon34 zero logiki w Twojej wypowiedzi. Poświęcić lepszy zasięg lte na rzecz pokrowca, szkła i trochę innego oprogramowania... 

Zero logiki? Chyba przerasta Cię zrozumienie mojej wypowiedzi skoro tak twierdzisz. Ten lepszy zasięg lte przydaje się tylko wtedy gdy jesteś poza miastem, a dostęp akcesoriów to zaleta.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to zasięg Lte człowieku. Bez b20 nie ma wcale tragedii, a o akcesoriach zaczniesz gadać inaczej jak Ci telefon spadnie i niefortunnie straci swój urok, bo dla Ciebie akcesoria to tylko miły dodatek. Powodzenia w szukaniu szkła czy etui na tę wersję.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie lte czyli Internet - to z czego w smartfonie kozysta sie najwiecej. Tragedii nie ma jak siedzisz tylko w mieście ale po za miastem czuc różnicę. Pokrowce zaczynaja sie juz pojawiac a od biedy i w silokon z kenzo wejdzie - zreszta upadek i tak i tak wiąże sie z ryzykiem więc trzeba uwazac.

Edytowane przez Crims
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.11.2016 o 06:24, Drakoon34 napisał:

Ale to zasięg Lte człowieku. Bez b20 nie ma wcale tragedii, a o akcesoriach zaczniesz gadać inaczej jak Ci telefon spadnie i niefortunnie straci swój urok, bo dla Ciebie akcesoria to tylko miły dodatek. Powodzenia w szukaniu szkła czy etui na tę wersję.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro
 

3MK ma w swojej ofercie już folie jak i szkło do wersji SE...

https://folie-ochronne.3mk.pl/pl/p/Xiaomi-Redmi-Note-3-Global-International-3mk-FlexibleGlass/36738

A np. AZE dorzuca gratis kondomki + szkło GRATIS.

Kwestia kilku tygodni i będzie tego masa, a Ty już swojego nadajnika nie zmienisz.

Edytowane przez Cripex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zero logiki? Chyba przerasta Cię zrozumienie mojej wypowiedzi skoro tak twierdzisz. Ten lepszy zasięg lte przydaje się tylko wtedy gdy jesteś poza miastem, a dostęp akcesoriów to zaleta.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro

Nie tylko. Większość stacji z b20 jest w miastach bo służy w parze z b7 do odciazenia b3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Minetqa napisał:

Za poradą pewnego artykułu za strony spider's web odinstalowałem z telefonu facebooka i mikrościnki przeszły jak ręką odjął.

 

Pierwsze co robię po ustawieniach fabryczny to kasuje Facebook bo on zjada najwięcej bateri i działa cały czas w tle.mi wystarczy tylko fb lite.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, gonzo_86 napisał:


Nie po to wydali miliardy aby teraz tego nie wykorzystywać.
Więc raczej nie mądre jest mówienie że ta technologia potrzebuje tak dużo czasu ;-)

Tapnięte z RN3 PRO KATE
 

Zaczną ludzie przechodzić na "kaśkę" to i większe zapotrzebowanie na mody będzie i oficjalny unlock w końcu pójdzie :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Chciałem o tym wczoraj napisać, ale po fali krytyki jaką wcześniej otrzymałem dałem sobie spokój. Jeżeli ktoś chce sprawdzić naocznie, niech porowna ile wytrzymuje telefon bez Facebooka i z Facebookiem w tle.

Z komputera NASA wysłano wiadomość tą.

Artykuły tego typu są o kant du... Równie dobrze można kupić sobie samsunga solida i bateria będzie trzymać 2 tygodnie, albo nie używać smartfona - na samym czuwaniu tez ze 2 tygodnie wytrzyma.

Artykuł jest ok. Pokazuje jak niedopracowaną aplikacją jest Facebook mobile.

Z komputera NASA wysłano wiadomość tą.

Ja przeszedłem na SlimSocial dzisiaj...sprawdze jak w praktyce bedzie 
Crims...ale po cholere mam używac kombajnu oficjalnego jezeli alteratywne softy daja mi to samo


Dzięki za podpowiedź. Zainstalowałem i testuje :)

Z komputera NASA wysłano wiadomość tą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...