Skocz do zawartości
  • 0

Xiaomi Mi3


dawiniu

Pytanie

Witam, co sądzicie o tym smartfonie? Są jacyś posiadacze? Na portalach ogłoszeniowych widni egzemplarz za 150zł, jedynie wyświetlacz jest do wymiany z powodu uszkodzonego digitizera. Co możecie o nim powiedzieć? Plusy, minusy? Wsparcie ma dosyć dobre z tego co widzę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Już dużo lepszy MI4. Na ulotkach w 3 dni zarobisz na MI4C, a nie jakieś olx i używany mi3, który ledwo zipie, a za cenę wyświetlacza kupiłbyś wyżej wspomniany model. Jeszcze będzie miał weryfikację to się nacieszysz telefonem

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

U goldway'a 11.11 mi4c ma być za 100$. Mi3 jest spoko ale już trochę leciwy (brak lte czy dualsim). Aczkolwiek wyświetlacz jest nadal super. Chyba jaśniejszy niż w redmi note 3. Apart też lepszy niż w serii Redmi. Brak też w mi3 halotronu(klapka pokrowca nie wyłączy ekranu)

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi4c w wersji 2gb ram będzie w promocji 11.11? 

Ktoś z posiadaczy mi4/mi4c wersji 2gb ram mógłby się wypowiedzieć jak z wolna pamięcią? Znajomy posiada wersje 3gb ram i zostaje mu 1.3gb ram po wyłączeniu aplikacji w tle. Czy 2gb starcza do obsługi wielu aplikacji w tle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam Mi 4 2/16 i starcza. Nie ma co patrzeć ile zostaje ramu bo system sam sobie z tym radzi. Jeszcze nie miałem sytuacji, żeby się coś zatkało, nawet rzy wielu otwartych apkach. Mam Mi 4 od maja i nie marzę na razie o niczym innym. Pokazywałem znajomemu, który ma S6 i mu szczęka opadła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mój syn ma Redmi 3, 2/16 i gra. Pytam go często, jak tam twój tel się sprawuje, a on niezmiennie odpowiada, że super. Na obydwu  telefonach mamy najnowsze ósemki i wszystko gra. Córka ma Mi4 na siódemce 5.12.17 i też tel śmiga bez żadnych problemów, a jej chłopak z iphonem 6 patrzy na jej Mi 4 zazdrośnie i żałuje, że sobie takiego nie kupił... Nie wypisujcie bzdur. Piszecie tak, jakby system był kompletnie niesprawny. Powtarzam: system sam gospodaruje RAMem i nie pozwala na jego zapchanie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...