maxraf21

Tylna klapka jaką wybrać

Recommended Posts

Niedawno potrzaskałem tylną klapkę w moim Mi Note. Na allegro praktycznie jak na lekarstwo. Nie chcę już szklanej,  bo już drugą potrzaskałem. Na allegro znalazłem coś takiego

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=6301553156

Czy to jest oryginał? Osobiście wolał bym ciemniejszą bo mam czarną wersję ale nigdzie nie mogę znaleźć. 

Nie lepiej samemu zamówić z Aliexpress? Z tej aukcji tylko dajesz zarobić sprzedawcy, bo przesyłkę i tak nadaje z Chin.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

• Like 2

2 godziny temu, maxraf21 napisał:

Kiedyś na allegro i dałem 100 złotych z przesyłką z polski

100 zł... :shock:

Może @Acid coś doradzi skąd oryginał kupić.

W sumie wszystkie rodzaje do tego modelu. Robię dostawy co ok 2-3 tygodnie więc kto chce może się podczepić.

Wysłane z mojego MI 5

To ja jestem zainteresowany. Wolę dopłacić parę groszy i mieć oryginał który jest idealnie dopasowany. Bo na ali to tak naprawdę do końca nie wiem co kupuję. Są wogólę jakieś ciemniejsze pokrywy? Ma ktoś może zdjęcia jak wygląda czarny mi note z bambusową pokrywą baterii?

Ja mam taki. Poszukaj moich zdjęć na forum z MINote. Kiedyś wrzuciłem.
Po te części napisz mi na pw.

Wysłane z mojego MI 5

A czy ulega znacznemu pogorszeniu zasięg WiFi? A co najważniejsze czy naszego sieci komórkowej też się nie pogarsza z bambusowymi plecami?

3 godziny temu, maxraf21 napisał:

A czy ulega znacznemu pogorszeniu zasięg WiFi? A co najważniejsze czy naszego sieci komórkowej też się nie pogarsza z bambusowymi plecami?

Od czego? Od klapki? Przecież one są z plastiku lub szkła, które to materiały nie mają żadnego wpływu na jakość przepływu fal radiowych. Co innego, gdybyś miał jakieś etui wykonane z "amelinium". A tak...? Spokojna Twoja rozczochrana... ;)

• Like 1

Dnia 2.11.2016 o 08:41, adikpl napisał:

@acid a czarne mógłbyś sprowadzić?

Wysłane z mojego MI NOTE LTE przy użyciu Tapatalka

Zainteresowany? Bo czarne są bardzo drogie. U mnie wyjdzie ok 130 zł z moim niewielkim zyskiem

Witam, potrzebuje na gwalt plecki najlepiej oryginal, szt 2

1. Biale

2. Czarne albo drewno

Na allegro i innych pl portalach zero 

prosze o kontakt

13 godzin temu, technik napisał:

Na allegro i innych pl portalach zero 

Obawiam się, że nie kupisz klapki w kraju. Chyba, że ktoś ma uszkodzony telefon i sprzedaje go na części. Poszukaj po prostu Mi Note / Mi Note Pro na alledrogo, wyszukując telefony uszkodzone.

Jeśli nie, pozostaje Ci tylko Aliexpress. Sam zamierzam zakupić klapkę, może kilka:

https://www.aliexpress.com/item/Colorful-Oil-Painting-Scenery-Patterns-MiNote-battery-Back-Cases-Cover-Replacement-For-Xiaomi-mi-Note-5/32818398315.html?spm=a2g0s.8937460.0.0.qsWMjc

Niestety, o ile nie wybierzesz opcji przesyłki kurierskiej, ot dostawa może trwać od tygodnia do kilkunastu tygodni...

Cześć

Niedawno szukałem klapki do mojego Nota. Kupiłem czarna plastikową na Ali 

Shuohu marka 4 Kolor Plastiku Dla Xiaomi Mi Uwaga/Mi Note Pro 5.7 "wymiana Baterii Drzwi Tylna Pokrywa Baterii Obudowa Case
http://s.aliexpress.com/2qUNrABV
(from AliExpress Android)

Niestety czekam na nią od 14 września ...

Jak dojedzie to dam znać czy pasuje.

Pozdrawiam

Cześć

Dostałem klapkę o której pisałem. Klapka jest plastikowa i nieźle pasuje do telefonu ale nie obyło się w jednym miejscu bez taśmy dwustronnie klejącej. Niestety na klatce bardzo widać odciski palców. 

Podsumowując - następnym razem kupiłbym wersję białą albo "drewnianą".

Guest
This topic is now closed to further replies.