Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 4


XiaoRén

Rekomendowane odpowiedzi

Telefon mam od miesiąca i bateria trzyma średnio 13-15h SOTU. Telefon ładuję co 3 dni. 
Ciekawostka: Nie zaobserwowałem, by instalacja aplikacji Facebook i Messenger wpłynęła na działanie baterii. 

To nie wiem panie jak ty to robisz albo co ja tu zepsułem. W każdym razie u mnie tak kolorowo nie jest. Owszem bateria na zgaszonym praktycznie nie schodzi za to przy włączonym krecha pikuje w dół. O ile ten twój sot nie jest przez 16h podziwianiem głównego ekranu to nie wiem co u mnie jest nie tak, bo generalnie appkami go zbytbio nie katuje jak widać.
ff37b65d6898b03e860e1545f3121f0b.jpg2730bd1a6e26605e3022f87bee469790.jpg56a9614d355740aea8cd1ee2e28029cc.jpg

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.12.2016 o 16:14, Matf napisał:

Telefon mam od miesiąca i bateria trzyma średnio 13-15h SOTU. Telefon ładuję co 3 dni. 

Ciekawostka: Nie zaobserwowałem, by instalacja aplikacji Facebook i Messenger wpłynęła na działanie baterii. 

Jaki soft?

U mnie na sofcie 6.12.22(MIUI PL) 3 dni i 20 godzin, przy 6,5h SOT pozostało jakieś 15% baterii i już musiałem podłączyć na noc, także można by nieco więcej wycisnąć. Cały czas włączone LTE, synchronizacja, korzystając z telefonu na ~60% jasności trochę zabawy z ustawieniami(motywy, dzwonki itd), przeglądarka, snapchat, facebook i oczywiście rozmowy tel/sms.

Może dałoby się wyciągnąć większy SOT gdybym częściej używał telefonu, były momenty że leżał 4 godziny a tu nikt nie pisał ani nie chciał rozmawiać ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, odblokowałem bootloader i wgrałem xiaomi.eu weekly. Teraz chciałbym sprzedać telefon, jaki ROM najlepiej wgrać?

I czy najlepiej zablokować spowrotem bootloader, czy dostawić odblokowany?

Edytowane przez bolok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bolok napisał:

Witam, odblokowałem bootloader i wgrałem xiaomi.eu dev. Teraz chciałbym sprzedać telefon, jaki ROM najlepiej wgrać?

I czy najlepiej zablokować spowrotem bootloader, czy dostawić odblokowany?

wgraj xiaomi.eu, zostaw odblokowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...