Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 4


XiaoRén

Rekomendowane odpowiedzi


Haha jak maja szczatkowe 3G to 4G nie moga ? A jak nie moga to i b20 tez nie beda miec :-)

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk


Zobacz jak 3g chodzi (a raczej nie chodzi)przy jednej kresce a jak 4g.
Do tego wystarczy w pociąg wsiąść który jedzie ponad 120km/h i zobaczyć że z 3g praktycznie nie da się korzystać

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tpawel napisał:


Zobacz jak 3g chodzi (a raczej nie chodzi)przy jednej kresce a jak 4g.
Do tego wystarczy w pociąg wsiąść który jedzie ponad 120km/h i zobaczyć że z 3g praktycznie nie da się korzystać

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

A jak ktoś nie jeździ pociągiem? A w samochodzie przy 120 km/h tak trochę niebezpiecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, galakty napisał:

Nigdy nie miałem LTE i żyję normalnie, raka nie mam, zdrowie dopisuje. 

Ale niektórzy muszą mieć, żeby szybko wrzucić zdjęcie na fejsa, dać lajka albo co tam :D 

Są tacy co w pokoju mają klepisko, myją się w wiadrze a za potrzebą chodzą za stodołę i też żyją normalnie ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kali M Nillkin ma w ofercie etui ze swoich serii (Sparkle - z klapką, i Frosted) dla Redmi 4 Pro - na razie w PL chyba brak (jest dla zwykłego Redmi 4), ale jeśli etui nie jest Ci potrzebne na wczoraj to może warto chwilę poczekać? Strona Nillkina z produktami dla Redmi 4 Pro

Edytowane przez Th3rioN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Th3rioN napisał:

@Kali M Nillkin ma w ofercie etui ze swoich serii (Sparkle - z klapką, i Frosted) dla Redmi 4 Pro - na razie w PL chyba brak (jest dla zwykłego Redmi 4), ale jeśli etui nie jest Ci potrzebne na wczoraj to może warto chwilę poczekać? Strona Nillkina z produktami dla Redmi 4 Pro

Hej, Zamawiałeś poprzez ali? ile czekałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
20 minut temu, PokaBobra napisał:

hmm... a ten redmi 4 to te boczki już nie przypominają redmi 3 tylko bardziej jakiegoś gejfona si?

Nie są już tak ładnie zaokrąglone jak w redmi 3? Trochę mnie to nurtuje bo redmi 3 mi ładnie w dłoni leżał a te kanciaste boki to nie wiem, jakoś mi nie podchodzą.

nie będzie źle, lumia 630 jest cholernie kanciasta a nie jest źle, to jest i tak nieźle zaoblone, powinno być w porządku

jak nie to można etui kupić i będzie wygodniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam się złego dzieje z romami dla Redmi 4?

 

Cytat

as it can be seen in miui forum, MIUI 8 China Stable V8.1.2.0.MBECNDI for Redmi 4 Prime Suspended due to Bugs!

Xiaomi.eu will not waste time on current stable that is 8.0 but wait until stable 8.1 get fixed.

Czyli, że co, nie ma w ogóle żadnego romu dla redmi 4? :S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tam się złego dzieje z romami dla Redmi 4?
 
as it can be seen in miui forum, MIUI 8 China Stable V8.1.2.0.MBECNDI for Redmi 4 Prime Suspended due to Bugs!

Xiaomi.eu will not waste time on current stable that is 8.0 but wait until stable 8.1 get fixed.
Czyli, że co, nie ma w ogóle żadnego romu dla redmi 4? :S

Jest dev, nie ma stable póki co

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, PokaBobra napisał:

Ale czy ten dev w miare względnie dobrze działa? Czy nie ma tam przesadnej ilości bugów?

Korzystałem z wszystkich DEV i na bieżąco aktualizuję, czasami zdarzają się chwilowe spadki wydajności aplikacji typu messenger (zarządzanie procesami w tle leży). Tak to nie mam na co narzekać.

Edytowane przez Nezo
literówka
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, PokaBobra napisał:

A tak swoją drogą skoro xiaomi.eu już dawno dali radę zrobić rom dla redmi 4 to dlaczego samo Xiaomi nie może ogarnąć globala dla niego. Czyżby w xiaomi.eu byli lepsi specjaliści niż w samym xiaomi corp.?

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

To nie kwestia umiejętności, tylko decyzji biznesowej. Globale robią tylko dla modeli, które zamierzają sprzedawać (masowo) poza Chinami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, PokaBobra napisał:

No nie dobijaj mnie ze nie bedzie dla tych obecnych wersji emoji14.png

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Może być a nie musi. Zależnie czy soft będzie taki sam do obu wersji. (tak jak jest w redmi 3s - modele są różne w wersji china i global ale softy te same)

Edytowane przez szwagru11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PokaBobra napisał:

Nie znam tego eu, zawsze siedziałem na globalu i wszystko było cacy a oficjalny rom to jednak oficjalny a xiaomi.eu "instaluje na własną odpowiedzialność"
Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Między globalem a china też przechodzisz na własną odpowiedzialność. Tu po prostu Acid zastrzega sobie, żeby nikt do niego nie miał pretensji jak sobie zabije telefon z własnej głupoty. Tu też wszystko działa, a jest kilka rzeczy więcej i lepiej niż na globalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mądry @PokaBobra nie nabija kabzy Acidowi :D!

Po co wydawać oprogramowanie które nie będzie przez nikogo używane? Dlatego właśnie nie ma Globala bo telefon domyślnie jest używany tylko w chinach a dla nich jest oprogramowanie.

Co do tego czy wydany w przyszłości global na 4X będzie działać na innych modelach nie wiadomo (prawdopodobnie z tymi samymi procesorami nie będzie problemu)

Ja używałem trochę wszystkich wersji sMIUI, global, china, Stable nie stable i moim zdaniem najmniej zbugowany jest nasz ROM szkoda jedynie, że z ViperFX zrezygnowano jakiś czas temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem redmi 3 teraz bawię się tym redmi 4 pro i muszę przyznać że włączony zżera baterię ostro ale to pewnie wina ekranu full hd?
Kto ma redmi 4 to niech powie co mu pisze przy stanie baterii bo na redmi 4 mam "prawidłowy" a na redmi 3 "dobry" to cos nie tak z baterią czy to tylko inne tłumaczenie?

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem redmi 3 teraz bawię się tym redmi 4 pro i muszę przyznać że włączony zżera baterię ostro ale to pewnie wina ekranu full hd?
Kto ma redmi 4 to niech powie co mu pisze przy stanie baterii bo na redmi 4 mam "prawidłowy" a na redmi 3 "dobry" to cos nie tak z baterią czy to tylko inne tłumaczenie?

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka



Xiaomi.eu?

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...