Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 4


XiaoRén

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Nezo napisał:

To zależy:
Jeśli chcesz gwarancję i szybko wysyłkę to IBG z europy, z chin będzie szło "normalnie" + szansa na brak VAT
Od goldway'a bardziej polecam Fantacy - szybciej paczki przychodzą, szybciej i bardziej treściwie odpowiada, zazwyczaj ma taniej 2$ względem Goldway'a, na start dostajesz telefon z GPlay więc zanim dostaniesz pozwolenie od xiaomi na odblokowanie to nie trzeba będzie się nim bawić

No i wszystko fajnie tylko teraz kwestia cen, bo jeśli dobrze zerkałem to to jest prawie 100zeta drożej u IBG?

A goldway chyba siedzi tutaj i spajuje bo wydaje mi się że jeszcze wczoraj black redmi 4 3/32 było za 159$ a od fancy jest za 157$ i to by się zgadzało te 2$ taniej ale teraz patrze a od goldwaya jest za 156$

 

15 godzin temu, tpawel napisał:

Jakie wykorzystywanie?
Zawsze czarne xiaomi były droższe. Popatrz kazdy model dziś dostępny
Od Goldwaya z sellers shiping method przyjdzie bez VAT w ok 2tyg
Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka
 

 

No ok, ale chyba mi nie powiesz że naniesienie czarnego barwnika kosztuje 7 dolców więcej

Także to chyba jednak jest trochę wykorzystywanie popytu.

 

ps. a jak wezmę z DHL to będzie dodatkowo VAT?

Zresztą dla mnie najważniejsze żeby doszło, przesyłka się opóźni trudno, ale aby kiedyś doszła cała i nie zepsuta żebym nie musiał się potem bić o te 700zeta pół roku bo to więcej nerwów niż to warte. Więc... chciałbym mieć jakiegoś straszaka chociaż na nich w postaci obsmarowania w internecie jakby coś nie doszło, z ali to rozumiem że ich obsmaruje w komentarzach, ale z IBG kupuje z ich strony tak? Więc jak coś nie dojdzie to nawet im żadnej opinii nie wystawię

Więc jest jakiś seller który ma 100% ratio jeśli chodzi o doręczenia? Może iść trochę dłużej aby doszło :]

 

ps.2. o z IBG jest jakiś kupon na aż 21 dolców (wow!). To razem wychodzi 157$ i plus przesyłka do tego ta?

Edytowane przez PokaBobra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie mniej więcej pojawia się GLOBAL dla nowych telefonu Xiaomi ? Pytam, bo planowałem kupić dzieciakom tego Redmi 4, ale trochę "boję się" grzebania w oprogramowaniu a obawiam się, że ten CUSTOM to masakra jest. W akcie desperacji kupię Redmi 3X :(, który ma GLOBAL'a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo sam tak robie, w dhl jest jakaś opcja (nie wiem jak to sie nazywa fachowo) ale jak ta opcja sprzedajacy wysyła to od tej wartosci płacisz, np Goldway  na bank to ma bo zawsze wartość fona jest 30 usd i zawsze płacę cos koło 7 dych raz 74 raz 78 nieraz 70zł nie wiem od czego to zależy 
Ps żaden Gift tylko price 30$ usd


Kurierem to tak, zwykłą przesyłką niestety nie przejdzie.

z Mi4 LTE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Piotrek_ napisał:

Tak bo sam tak robie, w dhl jest jakaś opcja (nie wiem jak to sie nazywa fachowo) ale jak ta opcja sprzedajacy wysyła to od tej wartosci płacisz, np Goldway  na bank to ma bo zawsze wartość fona jest 30 usd i zawsze płacę cos koło 7 dych raz 74 raz 78 nieraz 70zł nie wiem od czego to zależy 

Ps żaden Gift tylko price 30$ usd

potwierdzam, zamawiałem ostatnio od geekbuying 2 sztuki w jednej paczce redmi 3s i musiałem zapłacić kurierowi tylko 70zł. Kwotę do ovatowania wzięli z deklaracji nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dostałem właśnie redmi 4 pro z jakimś fakowym globalem i chciałem na razie wgrać china stable / china dev ale za każdym razem dostaje komunikat "Can't verify update ". W czym może być problem?

Da się coś z tym zrobić bez odblokowanego bootloadera i recovery? Bo potrzebuje na szybko cos wgrać a resztą się zajmę później.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko. Czy w przypadku Redmi 4 dopisek Prime i Pro to to samo? Namotali tymi wersjami. Kupiłam mężowi Xiaomi Redmi4 Qualcomm Snapdragon 625 2.0GHz 3GB RAM 32GB ROM i teraz muszę mu go spolszczyć a nie chcę się machnąć wgrywając nie to co trzeba.

Co do ramki w redmi4 to przy czarnym kolorze telefonu w ogóle nie zwraca się na to uwagi. Patrzyłam wczoraj w salonie orange na ścianę z telefonami i stwierdzam, że już wolałabym chińczyka z ramką niż plastik fantastik. 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Win7 nie jest w stanie zainstalować sterownika dla Redmi 4 Prime gdy podłączam go kablem do PC. Czy to chodzi o któryś z tych http://gsmusbdriver.com/xiaomi-redmi-4-prime? Wolę się zorientować zanim zabiorę się za bootloadera i wgrywanie miui Polska. Poradźcie kobiecie :-)

Edytowane przez Frauka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...