Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 4


XiaoRén

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, Redmi2 said:

...w redmi 4 to kolos, to normalna maskra, tragedia.. Na redmi 3 takze jesli lipa wzgledem serii mi pod tym wzgledem ale chyba redmi4 nic nie przebije.
Dobrze ze dawno postawilem krzyzyk na serii redmi i redmi note..
 

Mi Mix też ma - małą, ale ma :) Xiaomi-Mi-Mix-1068x429.jpg

Ja chyba z tego powodu będę uderzał w wersje z czarnym frontem (nie chodzi mi o Mi Mixa, ale ewentualnie o inny xiaomi)

Edytowane przez maludroid
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, m4ci3k_sz napisał:


Tłumaczyli Ci że to problem sterowników a ty dalej swoje. Wywal mi PC suite, zainstaluj miflash 2016

Wysłane z mojego X-PRO przy użyciu Tapatalka
 

Poszło. Ze wszystkimi przykazaniami ale dopiero w firmie u szefa w biurze. Jednak komp szefa to jest to;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Redmi2 napisał:


Nie uwazam aby bialy byl dla pedalow, a co czarny meski? Dla zakonnikow? Jak dla ciebie oznaka meskosci to gratuluje.
A kupowanie czarnego aby ne bylo widac tych ohydnych ramek to oszukiwanie samego siebie.
Tak sobie tlumaczysz beznadziejny zakup? Mam bialy mi4, srebny mi max i mam zamiar kupic mi5 czarny.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk


Daruj sobie ten telefon poprostu, kup inny.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

Czyli zostałem przy poprzednim wyborze czyli 3s prime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe trafił się kolejny prawdziwy samiec alfa, który uważa, że kolor telefonu jest jakimś wyznacznikiem męskości. 

No akurat w Mi4 tych ramek się praktycznie nie zauważa, ale jak patrzę na tego Redmi 4 to masakra, tu nawet czarny kolor telefonu za dużo nie da. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, PrezesASR said:

Chodzi wam o ramki góra/dół? Boki? Całość? 

Ludzie mają różne wymagania ale to kryterium wyboru mnie śmieszy... Tym bardziej że telefon kosztuje 700zl w najmocniejszej wersji (nie licząc przesyłki) co przy flagowcach za 1500 i więcej jest raczej małą kasą.

Mówimy o tym samym? Spójrz na CZARNE ramki.

Po prawej nasz bohater (raczej antybohater) Redmi 4. W poprzedniej generacji Redmi 3 są mniej więcej takie jak w Mi4 (po lewej).

Kliknij:

xBbUMxw.png

Przecież to wygląda tragicznie.

Edytowane przez maludroid
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem taki obrazek, warto chyba dać pstryczka w nos Xiaomi za to oszukaństwo i go popostować gdzieniegdzie (np. forum Xiaomi, reddit, wykop...). Jak ktoś by się zdecydował, to lepiej niech linkuje do tego posta, zamiast samej grafiki:

xMd1Y9C.png

Edytowane przez maludroid
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xiaomi zmodyfikowało oficjalne rendery i  dodało czarne bezele - oczywiście zastosowano triki aby nie wyglądało to tak paskudnie jak w realu, obczajcie sami:

http://www.mi.com/redmi4/gallery/

edit:

ale tutaj na samym dole jeszcze niepoprawione:

http://www.mi.com/redmi4/

Oszuki jedne :P

Edytowane przez mazok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, serio? Zużyłem czytając te ostatnie posty o czarnej ramce jakieś 95% empatii z mojego wewn. akumulatora, próbując zrozumieć, jak i dlaczego taka ramka może komuś tak przeszkadzać. I nie rozumiem. No chyba że (ale tego nikt nie napisał) ona jest zamiast pikseli, czyli że pikseli jest mniej niż 1920x1080 (czy ile tam powinno być wg specyfikacji). Ale jeśli ekran jest po prostu mniejszy o tę ramkę, ale ma (na tej mniejszej powierzchni) tyle pikseli, ile mieć powinien, to po prostu się cieszcie większym dpi czy tam ppi – więc lepszą ostrością obrazu. Poz tym to Redmi, a nie Redmi Note, wiec z założenia maleństwo z małym ekranikiem (cwaniakuję, tak, bo leci/jedzie do mnie Mi Max).

Edytowane przez latet
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, PrezesASR napisał:

Chodzi wam o ramki góra/dół? Boki? Całość? 

Ludzie mają różne wymagania ale to kryterium wyboru mnie śmieszy... Tym bardziej że telefon kosztuje 700zl w najmocniejszej wersji (nie licząc przesyłki) co przy flagowcach za 1500 i więcej jest raczej małą kasą.

10 godzin temu, latet napisał:

Koledzy, serio? Zużyłem czytając te ostatnie posty o czarnej ramce jakieś 95% empatii z mojego wewn. akumulatora, próbując zrozumieć, jak i dlaczego taka ramka może komuś tak przeszkadzać. I nie rozumiem. No chyba że (ale tego nikt nie napisał) ona jest zamiast pikseli, czyli że pikseli jest mniej niż 1920x1080 (czy ile tam powinno być wg specyfikacji). Ale jeśli ekran jest po prostu mniejszy o tę ramkę, ale ma (na tej mniejszej powierzchni) tyle pikseli, ile mieć powinien, to po prostu się cieszcie większym dpi czy tam ppi – więc lepszą ostrością obrazu. Poz tym to Redmi, a nie Redmi Note, wiec z założenia maleństwo z małym ekranikiem (cwaniakuję, tak, bo leci/jedzie do mnie Mi Max).

Panowie 100% racji, jak widze takie teksty (z powodu ramki):

 

18 godzin temu, lukier napisał:

chyba właśnie mnie zniechęciliście to zakupu :/

To lapie takiego facepalma xD

735719c07c6ab0mega_facepalm_gif.gif

15 godzin temu, Redmi2 napisał:

To sobie zobacz na inne budzetowce z serii redmi, np redmi 2/2A/redmi3/3s redmi pro, redmi note 2/3/4 takze nie kostuja duza, maja tez ramki ale sa minimalne a w redmi 4 rzuca sie to strasznie w oczy i sa conajmniej 3 razy wieksze niz w reszcie.

Zreszta mi4/mi4c itp takze.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Owszem w redmi 2/3 czy pro czy seri mi to nie razi i nie zwraca sie uwagi, tu to jednak bedzie razic ciagle.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

 

Redmi note 2 tez ma spora ramke, ale masz pewnie czarny front i tego nie widzisz. Teraz tak spojrzalem na swoj rmn2 i faktycznie ma duze ramki, ale zwrocilem na to uwage tylko dlatego, ze przeczytalem te wasze smieszne biadolenia. Za 30 minut juz o tym zapomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maludroid napisał:

Pewnie o obłe krawędzie.

xDDDDD

No po prostu nie moge sie nadziwic, jak ludziom takie idiotyczne mikroskopijne detale moga az tak bardzo przeszkadzac. No juz jakoooooos cieeeeezko moge zrozumiec to stekanie na ramki w ramce, ale zeby te oble krawedzie byly takim strasznym koszmarem? ;P To ja mam pytanie do kolegi redmi2, jak korzystasz z telefonu to sie patrzysz na wyswietlacz czy na plecy telefonu?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redmi2 napisał:


Ech a ja sie nie moge nadziwic tobie. Jakby zachwalali gowno to tez bys zachwalal? Podobaja Ci sie faceci? Nie? No czemu przexiez taka moda. Nosisz rurki tez? Bo jak widac chyba tak....
Nie wiem o co Ci biega? Masz problem z tym ze komus sie cos nie podoba? Jak patrzysz na telefon myslisz o tym ze komus sie to nir podoba?
Pytania z d*py strony zadajesz i szukasz dziury w calym.
Nie podoba mi sie mydelnica redmi 3 i ramki na ekranie redmi 4. Jak masz z tym jakis problem to idz do lekarza bo ja nie mam zadnego problemu.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk
 

Hehehe akurat typow co to przykladaja szczegolna uwage do kolorow, ksztaltow nieistotnych komponentow w telefonie przyrownuje wlasnie do takich odmiencow co wymieniles w swojej wypowiedzi, takze hehe pojechales sam sobie w moim (czyli typowo mieskim) mniemaniu :P

Gownem mozna nazwac gowno lub cos zblizonego do gowna, a porownywanie telefonu z "oblymi ksztaltami" czy "ramek w ramce" do gowna to jest jak porownanie demkoracji do dyktatury (nie chodzi o emocje z tym zwiazane tylko o fakty), albo np. przyrownanie Slonca do Neptuna.

@XiaoRén wkleil zdjecia samsunga galaxy s3, normalny telefon, dwoch znajomych ma taki telefon, ktorymi wielokrotnie sie bawilem i nigdy nie odczuwalem obrzydzenia, ohydy i podobnych wrazen ;pp

Edytowane przez redminote2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, redminote2 napisał:

@XiaoRén wkleil zdjecia samsunga galaxy s3, normalny telefon, dwoch znajomych ma taki telefon, ktorymi wielokrotnie sie bawilem i nigdy nie odczuwalem obrzydzenia, ohydy i podobnych wrazen ;pp

Cóż, to zdanie jest zarówno odpowiedzią na twój post jak i na kłótnie tych, co psioczą po sobie bo jednym ramki się podobają a innym nie:

"De gustibus non est disputandum"

I wszystkie kłótnie tego typu są bez najmniejszego cienia sensu.

Poza tym, kto mówi że sgs3 powoduje uczucie ohydy i obrzydzenia :-P. Nic nie zmieni faktu, że to król mydelnic i ja tak go przedstawiłem. Jak komuś się taki podoba to spoko i tyle, niech się cieszy (tak nawiązując do zdania wyżej).

Edytowane przez XiaoRén
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wczoraj zainstaowalem miuipolska na Redmi 4 Pro. Jest kilka problemow np. ze sklepem PLAY, ale to malo wazne. Najwiekszy problem jest w tym, ze telefon nie zapisuje zdjec w pamieci telefonu. Ani zdjec, ani zrzutow ekranu, nic. Jedyna mozliwosc jest w zapisie na karcie pamieci. W TWRP chcialem wlaczyc USB Storage, ale to okienko jest nieaktywne. Wgrywalem system z karty pamieci, bo wipem wyczyscilem cala zawartosc wraz z wczesniej umieszczonym w telefonie romem. Czy to moze miec wplyw? Jak mam ustawic zapis zdjec w pamieci telefonu?

Wlasnie sprawdzilem ze w telefonie nie mozna dostac sie w ogole do pamieci wewnetrznej. Ani po kablu z komputera, ani tez nic przezucic z karty pamieci. 

IMG_20161126_175338.jpg

IMG_20161126_175414.jpg

IMG_20161126_175543.jpg

Edytowane przez daniel.swider79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...