Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 4


XiaoRén

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od wczoraj Huawei Nova który posiada Snapdragon'a 625 + 3/32 GB + FHD + bateria 3020 czyli można z grubsza go porównać do nowego Redmi 4

Z tymi parametrami zużycie baterii przedstawia się naprawdę nieźle. Telefon jak to na początku nie oszczędzany: internet po wifi jak i po sieci, przeglądanie neta, youtube oraz sieci społecznościowe i w międzyczasie parę rozmów i sms. Sam telefon bardzo żwawo działa no i wykonany jest jak telefon klasy premium przy cenie średniaka która na marginesie jest na chwile obecną mocno zawyżona. 

Wracając do Redmi 4 to myślę że osiągi na baterii będą jeszcze lepsze!

 

2016-11-05 13.46.33.png

2016-11-05 13.46.58.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie. Chodzi mi o te czarne ramki bezposrednio na krawedziach ekranu. W RN3/4 czy R3 nie byly takie straszne. Chodzi mi o te koszmary na foto sprzed premiery:


http://pclab.pl/zdjecia/artykuly/vega/2016/sierpien/xiaomi_redmi_4_n_2.jpg

LeTv np. bawi sie w takie cuda (bez wzgledu na cene modelu).

Edytowane przez jacek2015
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i teraz nie wiem czy kupować Redmi 4 czy Redmi Note 3 Pro. Oba w tej samej cenie. Kusi mnie ten mniejszy wyświetlacz w R4, wygląd i jakość wykonania. Za to ten Snap 625 jest trochę gorszy od 650. Myślicie, że R4 będzie lagował czy będzie tak płynny jak RN3Pro? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Czy zna ktoś jeszcze jakieś sklepy, gdzie można kupić tel Xiaomi oprócz tych co na zdjęciu?
sklepy xiaomi.jpg




Na pewno te.
3d6ec623e06567669affb9693e32e69a.jpg
Nie wiem po co ci wiecej do porownywania cen - dla mnie wybor jest prosty:
-jak z gwarancja w pl to ibuygou
-jak pewnie ale bez gwarancji w pl to xon24/goldway
-jak z polski i faktura zeby vat odliczyc to technos

Wysłane z mojego GT-I8260 przy użyciu Tapatalka



Ja brałem w acom.pl

Tapnięte z RN3 PRO KATE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 7.11.2016 o 16:54, matfit napisał:

No i teraz nie wiem czy kupować Redmi 4 czy Redmi Note 3 Pro. Oba w tej samej cenie. Kusi mnie ten mniejszy wyświetlacz w R4, wygląd i jakość wykonania. Za to ten Snap 625 jest trochę gorszy od 650. Myślicie, że R4 będzie lagował czy będzie tak płynny jak RN3Pro? 

Chcesz 5 cali bierz redmi, chcesz duży telefon bierz note. Nie ma tu dużo do pisania. Lagów nie zaznasz jeśli cudów nie wymagasz.

22 godziny temu, Redmi3s PRO napisał:

Hej, Czy zna ktoś jeszcze jakieś sklepy, gdzie można kupić tel Xiaomi oprócz tych co na zdjęciu?

sklepy xiaomi.jpg

Połowa do wywalenia.

Jest kupa sklepów na ali... O wiele lepszych niż te co wymieniłeś.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Redmi3s PRO napisał:

Pc projekt i Progamin dlaczego nie, np na pro gamin piszą ze wgrywanie nowego romu nie wiąże się z utratą gwarancji , gwarancja 24 mc, co z nimi nie tak ?

w żadnym normalnym sklepie wgranie innego romu nie oznacza utraty gwarancji...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...