Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 4


XiaoRén

Rekomendowane odpowiedzi

Witam i zapraszam na porcję plotek o serii redmi:

http://www.mgsm.pl/pl/aktualnosci/6777/Xiaomi-Redmi-4-w-kolejnym-przecieku.html

podobno ma posiąść matryce przedniego aparatu o rozdzielczości 500 mgpx. Zobaczymy, czy plotki się sprawdzą.

Edytowane przez XiaoRén
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma inne wstawki od anten i co najważniejsze snapa 625,czyli skok wydajnościowo będzie spory( antutu ponad60k pkt)
W Chinach któryś operator się pospieszyl i pokazał redmi 4a z mniejszą baterią i snapem 425. U nas w cenie 80$ byłby killerem doogee,uleelephonow itp.

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnice między redmi 3s:

- Wyświetlacz FHD (jak dotąd brakowało mi go w serii redmi)

- Nowy procek, czyli duży przeskok wydajności

- Wygląd - praktycznie nie ma ramki po obydwu stronach wyświetlacza (jak obejrzycie zdjęcie to zobaczycie)

Poza tym, cóż, patrząc na aktualne dane to odgrzewany kotleciok. Pamiętajmy jednak, że to tylko niesprawdzone przecieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po prostu kolejny Redmi... Nic odkrywczego. Model ten miał się pokazać pod koniec roku. Ma szansę trafić szybko do Polski bo będzie to jakiś wariant dla operatorów czy coś i z band 20 + Global.

A wygląd fajny, choć już głowa boli z natłoku tych Xiaomi w tym roku, a wszystkie podobne do siebie: Redmi Pro, Note 4, Redmi 4, Mi5s/Plus..


Wysłane z mojego MI 5

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@m4ci3k_sz

poprawione. Pasi?

31 minut temu, Acid napisał:

To po prostu kolejny Redmi... Nic odkrywczego.

Fakt.

Natomiast jak na redmi zapowiada się bardzo wydajnie (snap 625). Zachowując pozytywy charakteryzujące całą serię redmi (metalowa obudowa, czytnik kart pamięci itp.), dodatkowo czytnik linii papilarnych, ekran fhd i być może tak opłakiwanie lte 800, jeżeli wejdzie na nasz rynek w dobrej cenie (mam na myśli ok. 800 zł), to stanie się prawdziwym średniakokillerem 8-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, galakty napisał:

Nie będzie słabszej baterii przez FHD, bardziej liczy się wielkość wyświetlacza, a nie rozdzielczość (FHD to żaden cud, gdyby to był ekran 4K to można się martwić).

Odbije się na pewno (bo tak po prostu musi być). To zależy też jak Xiaomi to zoptymalizuje. Nie spodziewałbym się jednak płaczu ze względu na krótka prace na baterii. Bedzie ona pewnie miała ok. 4000 mAh tak jak u poprzedników. Mi5 ma LCD fhd i wydajne podzespoły z baterią 3000 mAh, a nie spotkałem się jeszcze z narzekaniem na krótką pracę. Będzie pewnie krócej od redmi 3, 3 pro, 3 s/x, ale sądzę że więcej niż dobrze.

Edytowane przez XiaoRén
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu sie tak czepiacie tych ramek, bedzie na pewno wersja grey bez ramek.. A co do FullHD w zasadzie nie jest potrzebne przy 5calach w końcu ekranu nie oglada sie z odlegości 5cm zeby zobaczyc jakieś różnice. A interfejs jest troszke wiekszy na 5calach przy HD w stosunku do FHD co lepiej sie sprawdza szczegolnie przy miui. No i FHD to 2x wiecej pixeli do obrobienia czyli o takich czasach uzytkowania jak w 3s można zapomnieć chyba ze dadzą baterie 5000mah :P Póki co ze specyfakcji wynika ze nie warto wymieniać 3s w przypadku ZU. Jeśli kamera byłaby dużo lepsza od 3s można byłoby rozważyć zmianę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu sie tak czepiacie tych ramek, bedzie na pewno wersja grey bez ramek.. A co do FullHD w zasadzie nie jest potrzebne przy 5calach w końcu ekranu nie oglada sie z odlegości 5cm zeby zobaczyc jakieś różnice. A interfejs jest troszke wiekszy na 5calach przy HD w stosunku do FHD co lepiej sie sprawdza szczegolnie przy miui. No i FHD to 2x wiecej pixeli do obrobienia czyli o takich czasach uzytkowania jak w 3s można zapomnieć chyba ze dadzą baterie 5000mah  Póki co ze specyfakcji wynika ze nie warto wymieniać 3s w przypadku ZU. Jeśli kamera byłaby dużo lepsza od 3s można byłoby rozważyć zmianę.

Nie bylbym taki pewien jeśli chodzi o baterię. Snap625 powinien być sporo oszczedniejszy niz 430. Może procek zrekompensuje wyższy apetyt przez wyświetlacz. Do tego dojdzie zauważalnie wyższa wydajność. Jeśli przecieki się potwierdzą i cena będzie znośna to moim zdaniem warto będzie wymienić 3s. Tutaj jest całkowicie inna sprawa niż rn3pro vs rn4

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, areq1987 napisał:

Nie wiem czemu sie tak czepiacie tych ramek, bedzie na pewno wersja grey bez ramek.. A co do FullHD w zasadzie nie jest potrzebne przy 5calach w końcu ekranu nie oglada sie z odlegości 5cm zeby zobaczyc jakieś różnice. A interfejs jest troszke wiekszy na 5calach przy HD w stosunku do FHD co lepiej sie sprawdza szczegolnie przy miui. No i FHD to 2x wiecej pixeli do obrobienia czyli o takich czasach uzytkowania jak w 3s można zapomnieć chyba ze dadzą baterie 5000mah :P Póki co ze specyfakcji wynika ze nie warto wymieniać 3s w przypadku ZU. Jeśli kamera byłaby dużo lepsza od 3s można byłoby rozważyć zmianę.

Naprawdę widać różnicę między FHD a HD nawet w codziennym użytku. Przy HD o jakichkolwiek goglach VR można zapomnieć

http://www.gsmarena.com/xiaomi_redmi_4_gets_official_on_november_4_according_to_a_teaser_image-news-21415.php

Już niedługo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, tpawel napisał:


Czyli na codzien redmi 4, a od święta xperia z5premium. Typowy zestaw typowego Polaka ;)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

Tak w niedziele korzystam tylko Z5Premium :D A tak poważnie jesli chcemy korzystać z takich gogli to wiadomo ze im wieksza rozdzielczość tym lepiej i oto mi chodziło ze trzeba brać to pod uwagę kupując telefon w tym konkretnym celu. Tylko kto z takich gogli korzysta na codzień? Dalej bede obstawał ze ZU do szczescia na 5calach HD wystarczy. ;)

Edytowane przez areq1987
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, tpawel napisał:


To tak jak Ja:) a na piątkowe wieczory mam CAT s60 ;)
Wracając do tematu to ciągle mam nadzieję na 5,2 cala i International na starcie. Mialbym wtedy co żonie kupić ;)

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

Takie Redmi 4 Plus to by fajne było (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snap 625, 3/32 za 135$. Czyli ceny podobne do 3s. Dobra opcja, ciekawe jakie częstotliwości.
Ciekawy jest też 4a że snapem 430 2/16 za 75$. Myślę że może zmieść wszystkie ulefony,cuboty,oukitele w tej cenie. Wiadomo że na początku cena będzie wyższa, ale szybko spadnie

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, tpawel napisał:

Snap 625, 3/32 za 135$. Czyli ceny podobne do 3s. Dobra opcja, ciekawe jakie częstotliwości.
Ciekawy jest też 4a że snapem 430 2/16 za 75$. Myślę że może zmieść wszystkie ulefony,cuboty,oukitele w tej cenie. Wiadomo że na początku cena będzie wyższa, ale szybko spadnie

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka
 

mam nadzieję że jak wyląduje na goldwayu to będzie znośnie cenowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...