Skocz do zawartości

Problem z wykryciem słuchawek


Domelos16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem. Mam zwykłe słuchawki douszne i czasami jest tak że redmi wykrywa je - pojawia się ikonka słuchawek, jednak po chwili ona znika i telefon już używa głośnika zewnętrznego. I w zależności, czasami muszę pary razy włożyć żeby załapał a czasami od razu. Jak myślicie, może to być wina softu ? W załączniku screen z aktualnym softem.

Pozdrawiam

Screenshot_2016-10-31-19-53-34-119_com.a

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam soft i dokładnie ten sam problem. Jak najpierw puszczę muzykę, a potem włożę słuchawki, to wykrywa je od razu. Jednak jeśli najpierw włożę słuchawki, to wykrywa je, potem przy ikonce słuchawek "dorysowuje" się mikrofon (konkretniej przy dopchnięciu, bez niego słuchawki są zawsze widoczne za 1 razem) i ikonka znika, a słuchawki nie są wykryte.

Screenshot_2016-10-31-20-10-38-207_com.miui.home.png

Screenshot_2016-10-31-20-11-20-415_com.miui.home.png

Edytowane przez jestemsuper
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta sama konfiguracja - ten sam problem. Chociaż w sumie to nie wiem czy tak problem. Taka mała pierdoła. Pp prostu najpierw włączam muzykę a potem podłączam słuchawki. Jak mam odłączone słuchawki to multimedia zawsze mam wyciszone więc nie ma raczej mowy żeby komuś ten ułamek sekundy na głośniku mógł przeszkadzać. Jak już raz zalanie słuchawki to potem jest wszystko ok. Nie gubi ich ano nic.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...