Skocz do zawartości

POLANDTRADEGROUP


miszku

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Wszystkim,

czy ktoś kojarzy tego sprzedawcę? http://allegro.pl/show_user.php?uid=15822162

Ceny atrakcyjne, telefony według opisu na stanie. Imponująca liczba komentarzy z nielicznymi negatywami.

Zastanawiające jest tylko to, że telefony (według opisu) mają wgrany " (...)NAJSTABILNIESZY SOFT+JĘZYK POLSKI MIUI POLSKA ". Jest też parę błędów w opisie specyfikacji, ale to się zdarza na wielu aukcjach. 

Będę wdzięczny za info jeśli ktoś posiada. W innym przypadku sam napiszę za jakiś czas pierwszą opinię na temat tego sprzedawcy ;)

pozdrowienia

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczcie się, że nie kupuje się od Januszy z allegro. Jedyne allegro warte kupna to oryginalny sklep Xiaomi.

Wysłane sową pocztową z Xiaomi Redmi Note 3 Pro



Dziękuję za merytoryczna odpowiedź. Szkoda, że zupełnie nie na temat i szkoda, że wprowadzająca w błąd Innych, którzy mogą szukać informacji. Wskaż proszę "jedyne warte kupna allegro... " , które w dodatku jest oryginalne... Xiaomi?

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucasz link do gościa który ma ponad 70 negatywow i tyle samo neutrali i się Dziwisz że się ludzie tu denerwują. Ktos kupi z tego linka a potem będzie płacz że na miui polska znalazł.
Jest autoryzowany sklep xiaomi na Allegro. Nazywa się sma_xiaomi (czy jakoś tak), ale ceny mają moim zdaniem spore. Z tańszych jeśli koniecznie chcesz kupić w PL masz Technos i Foster

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, tpawel napisał:

Wrzucasz link do gościa który ma ponad 70 negatywow i tyle samo neutrali i się Dziwisz że się ludzie tu denerwują. Ktos kupi z tego linka a potem będzie płacz że na miui polska znalazł.
Jest autoryzowany sklep xiaomi na Allegro. Nazywa się sma_xiaomi (czy jakoś tak), ale ceny mają moim zdaniem spore. Z tańszych jeśli koniecznie chcesz kupić w PL masz Technos i Foster

Wysłane z mojego MI 4LTE przy użyciu Tapatalka

Wrzucam link do gościa z prośbą o opinię. Nie z poleceniem kupna. Zakładam, że każdy umie czytać. 70 negatywów na  27436 pozytywnych opinii IMO nie jest ilością przesądzająca o rzetelności sprzedającego. Stąd moje pytanie, które brzmiało, powtórzę -  czy ktoś kojarzy tego sprzedawcę?. W domyśle czy miał z nim do czynienia. Jeśli nie -nie widzę powodu by nabijać posty w tym wątku. 

Skep, który @tpawel opisujesz to sklep grupy Allegro. Telefony z polskiej dystrybucji - stąd wyższa cena. Identyczna zdaje się jak w x-kom. Gdyby nie było istotnych różnic w cenie - ten temat nie musiałby się pojawić. Swój pierwszy Xiaomi (trochę z braku wiedzy) kupiłem na allegro. Póki co wszystko działa. Kupiłbym ponownie u tego samego sprzedawcy, gdyby nie to, że nie ma koloru, który potrzebuję..no i zrównał ceny z tymi z oficjalnej dystrybucji. Stąd poszukiwania. Zresztą, to już off topic dlatego uprzejmie proszę o odpowiedź na postawione pytanie lub brak tej odpowiedzi  jeśli się takiej wiedzy nie posiada.

Pozdrawiam

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nikt nie korzystał, zatem komentarz ode mnie :
-sprzedawca nie odpowiedział na e-mail wysłany za pośrednictwem allegro.
-sprzedawca nie odbierał telefonu, nie oddzwonil też w terminie późniejszym.

Zamówiłem telefon gdzie indziej. Sklepu raczej nie polecam. Jeśli jest problem z kontaktem ba etapie sprzedaży, boję się pomyśleć jak mogą być traktowane reklamację.

Pozdrawiam
M

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Sprzedawca również i na moje zapytanie "czy oferowane telefony są w dystrybucji międzynarodowej czy chińskiej nie raczył odpisać".

Nie potwierdził również faktu, że gwarancja jest załatwiana w Mi Center Wrocław zgodnie z opisem zawartym w ofercie.

Nie świadczy to dobrze o sprzedawcy na etapie sprzedaży. Strach pomyśleć jak z obsługą posprzedażową?

Wg wszelakich opisów 24 miesiące jest realizowane w Mi Center, czy jest to prawdą? Z czystej ciekawości czekam na stanowisko Mi Center.

Na ich stronie brak jakiejkolwiek informacji, że POLANDTRADEGROUP jest ich partnerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pytanie wysłane 27 stycznia również pozostało bez echa.

1 godzinę temu, Francis napisał:

Wg wszelakich opisów 24 miesiące jest realizowane w Mi Center, czy jest to prawdą? Z czystej ciekawości czekam na stanowisko Mi Center.

Na ich stronie brak jakiejkolwiek informacji, że POLANDTRADEGROUP jest ich partnerem.

Za to ja dostałem na to pytanie juz odpowiedź od MiCenter: " Ten sprzedawca ma niejako u nas gwarancję jeśli telefon jest z dystrybucji ibuygou."

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymałem dosłownie przed chwilą informację od Mi Center, że gwarancja jest u nich honorowana (bez informacji o wymogu pochodzenia telefonu z ibuygou).

Znakiem tego gwarancja jest co jest bardzo ważne.

Szkoda tylko, że kontakt z samym sprzedawcą jest .. zerowy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Również zapytałem się o fakt gwarancji w MI Center. Wygląda na to, że gwarancja jest realizowana u nich ale dopiero po kontakcie ze sprzedającym, tzn. sprzedawca daje gwarancje i to do niego należy się zwracać po weryfikację i formularz co w połączeniu z brakiem kontaktu ze sprzedającym nie wygląda zbyt dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...