Skocz do zawartości

kupno mi5


exciterDM

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim,mam spory dylemat ,jestem nowy na forum,po przeczytaniu kilku ważnych dla mnie tematów stwierdzilem ze mało co z tego rozumiem.Mam pytanie o telefon xiaomi mi5 ponieważ mam zamiar go kupić ale nie rozumiem tych romów global i nie global,z tego co wyczytalem to np.kupuje  telefon z ibuygou kiedy juz przyjedzie to odpalam i widze chinski rom,a wiadomo ze chce global rom,teraz z tego co mi sie wydaje to są dwa global romy ,jeden od xiaomi ktory moge wgrac bez odblokowania bootloadera i taki rom ma aktualizacje ota,oraz drugi global rom polska od miui polska ktory jak zainstaluje to musze co tydzien aktualizowac recznie i zeby wgrac to musze odblokowac bootloader,prosze mi prosto napisac ktory rom jest lepszy i ktory ma aktualizacje co tydzien ota,bo juz nic z tego nie wiem,dodam ze nie kupuje telefonu mi5 dlatego ze jest tani chce go kupic dlatego ze podoba mi się poprostu,stać mnie na jakikolwiek telefon   dlatego napiszcie mi prosze czy warto sie w to bawić czy kupic oneplus 3 ktory tez mi sie podoba i miec świety spokój,prosze o pomoc czy ten telefon jest wart wysilku,,dziekuje

 

Edytowane przez exciterDM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Global ma aktualizacje Ota ja taki dostałem bezpośrednio od goldway. Pełne spolszczenie obecnie mam oprogramowanie 6.10.20 jest aktualizacja, której nie instaluje bo po co. Miui Polska z kolei wgrywasz i jak chcesz aktualizować to przez kabelek nie ma Ota. Podobno miui Polska jest lepsze ale póki co nie zmieniam bo po co skoro wszystko śmiga i jestem bardzo zadowolony.


PS Nie wiem jaki wysiłek masz na myśli? Skoro jak zamówisz global od pewnego sprzedawcy to masz telefon po wyjeciu od razu z Pl z co tygodniowymi aktualizacjami. Do op3 nie porównuje bo nie znam telefonu.

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...