Skocz do zawartości

[Przestarzałe, do zamknięcia] Wizualna modyfikacja klawiatury xperia


maniman303

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowsza wersja dostępna w dodatkach MiuiPolska!

 

Hej! Jakiś czas temu zrobiłem mod portu klawiatury xperia wykonanego przez omikron20 na xda (mam zgodę na opublikowanie). Mod zmienia wygląd klawiatury tak, żeby pasowała do miui 8. Kilka grafik wyciągnąłem żywcem z klawiatury miui polska, która jest dość stara (moja to ver. 7.3.A.0.54), mam nadzieję, że nikt się nie obrazi. Link - Kliknij mnie! (MediaFire)

Instalujemy jak zwykłą aplikację!

Działa tylko na androidzie 5.0 w górę i raczej tylko na Miui, jako że część aplikacji odnosi się do wbudowanych funkcji Miui (wygląd powiadomień przy usuwaniu słowa ze słownika, tak jak na screenie), jeżeli zauważycie jakieś bugi dajcie znać, ale nie obiecuję, że wszystko poprawię

 

Update: Poprawiłem widok poziomy w aplikacjach jak SMS czy Messenger, znalazł się tam jeden wizualny glitch

IMG_20161031_140528.jpgIMG_20161031_140616.jpg

Edytowane przez maniman303
temat do zakmnięcia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... Zaraz to zainstaluje i zobaczymy.

 

Ps. Jak co to możesz zmienić to zippyshare na coś lepszego bo jak na razie to chyba muszę to przez kompa pobrać bo jak to Google ma w zwyczaju na takich stronach wywala że się ma wirusy które uszkodzą np. Baterie...

Edytowane przez lukasz50000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

@maniman303 Zainstalowałem i wygląda tak samo jak klawiatura xperia, więc pytanie co jest nie tak.
Screeny zachęciły, nie pykło i trochę się zawiodłem.
Jeszcze zapytam, może wyglądać inaczej na globalu czy nie ma to znaczenia?

Edytowane przez otis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...