Skocz do zawartości

3s vs 3s prime potrzebuję porady przed zakupem


hawkwodzu

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zdecydowany na zakup Redmi 3s, ale jeszcze waham się między 2/16 i 3/32. Przeczytałem wiele tematów przed zakupem na tym forum i kilku innych w kwestii gdzie kupić telefon. Jeszcze dwa dni temu byłem przekonany na zakup w x-komie wersji 2/16 za 699zł, ale wczoraj znalazłem na jakimś forum, że polski sklep pcprojekt oferuje wersję 3/32 za 760zł z 2 letnią gwarancją, realizowaną w Polsce. Z kolei wczoraj na ibuygou widziałem redmi 3s 3/32 w cenie 153$. Teraz mam takie pytanie czy ta wersja 3s prime to jest to samo co chińska 3s 3/32, tylko nazwali ją tak na rynek europejski? Czy są jakieś różnice w kwestii romów między wersją 3s/3s prime?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 3s prime w nazewnictwie producenta nie istnieje. Sprzedawcy tak nazywają mocniejszą wersję, czyli 3/32. Tak się składa, że mam obie wersje 3s. W codziennym użytkowaniu nie widzę różnicy w pracy tych urządzeń. W obu konfiguracjach dobrze korzysta się z kilku kart w przeglądarce otwartych w tym samym czasie. Nawigacja też działa dobrze. W wersji 3/32 mam około 900mb wolnego ramu, a wersji uboższej około 700-750 więc nie jest źle. Jeśli masz jakieś pytania to wal śmiało

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, GeraltPL napisał:

Wersja 3s prime w nazewnictwie producenta nie istnieje.

Oczywiście że prime istnieje sprawdź sobie http://en.miui.com/download.html lub http://en.miui.com/a-234.html ;-)

1 godzinę temu, hawkwodzu napisał:

ale jeszcze waham się między 2/16 i 3/32

 Bierz 3/32 bo miui lubi dużo ramu.

1 godzinę temu, hawkwodzu napisał:

wersja 3s prime to jest to samo co chińska 3s 3/32, tylko nazwali ją tak na rynek europejski?

Prime to wersja 3/32, żeby było zabawniej jest jeszcze podział na wersję chińskie i international z obsługą większej ilości pasm... m.in. pasma B20 czyli 800 MHz.

1 godzinę temu, hawkwodzu napisał:

Czy są jakieś różnice w kwestii romów między wersją 3s/3s prime?

Na ten moment nie ma znaczenia czy masz 2/16 czy 3/32, wersję dla chin czy international, wgrywasz ten sam rom.

Edytowane przez fredek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie tu wersję mocniejszą nazwali prime. Przy serii note część z tych przydomków to był wymysł sprzedawcy żeby rozróżnić wersję na MTK od qualcomma.
Jak przedmówca dodał lepiej wziąć wersję mocniejszą. będzie to zawsze bardziej przyszłościowy zakup

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, GeraltPL napisał:

Tak się składa, że mam obie wersje 3s. W codziennym użytkowaniu nie widzę różnicy w pracy tych urządzeń.
 

A mógłbyś powiedzieć jak rzeczywiście sprawuje się Tobie "bateria" podczas codziennego użytkowania? Przy wyborze telefonu na tym zależało mi najbardziej.

Niedawno stałem przed podobnym dylematem co kolega Hawkwodzu. Ostatecznie zdecydowałem się właśnie na wersję 3/32 z X-com, której odbiór mam przewidziany na 12.11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...