Jump to content

zmiana Romu redminote 3 pro

TomTom
 Share

Recommended Posts

Witam.

Jako początkujący właściciciel Redminote 3 pro i uzytkownik tego forum chciałbym zapytac jak zmienić software na polski. Nie mam żadnego doswiadczenia ze zmianą ROMU.  Zdaję sobie sprawę że temat jest zapewne opisany na tym forum ale prosiłbym o konkretny link odnosnik ponieważ jestem zdezorientowany w gąszczu informacji i róznych opcji. W skrócie : kupiłem telefon na Bangoood. Telefon przyszedł z opcją jezyka polskiego dostepną przy instalacji plus mnóstwo chińskiego syfu.(rzekomo wersja Global) I to było jescze ok ale po aktualizacji do MIUI 8 dostępny jest tylko język chiński i angielski przy czym połowa i tak jest po chińsku. Dodatkowo zniknęło moje konto google i aplikacja sklepu. Proszę o konkretną poradę link do odpowiedniego topicu ( który ROM najlepszy i jak to zrobić ) przy czym łopatologiczność była pożądana:) Nie chodzi nawet o to by była koniecznie opcja polska ale by był to stabilny czysty system po angielsku bez tego chińskieg syfu! :) załączam specyfikacje mojej cegły i zrzut z telefonu. Dziekuję   Tomasz  http://www.banggood.com/Xiaomi-Redmi-Note-3-Pro-5_5-inch-2GB-RAM-16GB-Snapdragon-650-Hexa-core-4G-Smartphone-p-1030861.html 

Screenshot_2016-10-30-09-54-33-555_com.android.settings.png

Edited by TomTom

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...