addamoo

Czytnik lini papilarnych

Recommended Posts

Od nie dawna jestem użytkownikiem mi5s z ultradzwiekowym czytnikiem lini papilarnych i u mnie to bardzo kiepsko dziala. Kilka razy próbowałem wgrać dokladnie odciski lecz odczytuje jak chce i nie zaleznie jaki paluch odbijam to po bardzo dokladnym przyłożeniu zalapie a jak jest np mokry to moge zapomnieć o odblokowaniu a to miało być tym plusem. Powiedzcie jak jest u Was? Wina softu czy raczej wadliwy sprzęt? 

MajsterPirzu w recenzji wspominał, że przy mokrym palcu za każdym razem mu odczytuje, więc coś jest nie tak. Daj screena z informacji o telefonie.

3 minuty temu, cukru napisał:

MajsterPirzu w recenzji wspominał, że przy mokrym palcu za każdym razem mu odczytuje, więc coś jest nie tak. Daj screena z informacji o telefonie.

Kurcze u mnie to dziala strasznie kiepsko,  w porównaniu np do iphone to jest porażka 

Screenshot_2016-10-30-15-37-56-702_com.android.settings.png

Ja mam Samsunga S7 Edge, teraz kupiłem Mi5S i powiem tak, szybkość w MI5s na minus, po prostu jest wolniejszy. Sprawdzę jeszcze mokrymi paluchami i zobaczę jak u mnie to wygląda.

Dnia 30.10.2016 o 15:35, cukru napisał:

Z tego co rozmawiałem z nim przez @m4ci3k_sz to nie działał mu czytnik przy mokrym palcu, nie wiem czy potem zaczął mu działać. U mnie od początku czytnik działał z mokrym paluchem, czy to na syf miui, miui dev czy najnowszym miui polska. Za to ja mam problem z czytnikiem gdy mam palec wysmarowany jakimś kremem :)

Na początku coś nie łapało ale później sprawdził jeszcze i działa

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Addamoo, udało ci się rozwiązać ten problem? Mam identyczną sytuację i zastanawiam się czy to kwestia tylko techniczna czy coś wiecej. Help ;)

U mnie na najnowszym miui.eu odblokowuje się błyskawicznie, na global.dev zresztą działał tak samo. Nie odczyta palca jak źle go przyłożę, ale to z mojej winy, jak przyłożę go ponownie już prawidłowo działa natychmiast.

U mnie na najnowszym miui.eu odblokowuje się błyskawicznie, na global.dev zresztą działał tak samo. Nie odczyta palca jak źle go przyłożę, ale to z mojej winy, jak przyłożę go ponownie już prawidłowo działa natychmiast.

Jak niby źle go przykładasz?

Wysłane z mojego X-PRO przy użyciu Tapatalka

Np. przykładam tylko na krawędź czytnika, lub część palca która nie była zeskanowana...

W takim razie dodaj sobie drugi raz ten sam palec, zeskanowana powierzchnia się zwiększy i będzie działać jeszcze lepiej

Przed chwilą, m4ci3k_sz napisał:

W takim razie dodaj sobie drugi raz ten sam palec, zeskanowana powierzchnia się zwiększy i będzie działać jeszcze lepiej

O widzisz dobry pomysł, tak zrobię. Dzięki

Jak robisz odcisk to zrób go pod różnymi kątami, dzięki takiemu zabiegowi mam 99.99% pewności że zawsze odblokuje telefon za pierwszym razem

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.