garuda

Google Launcher jest szybki, ale..

Recommended Posts

Google Launcher jest szybki, ale... mam też Redmi Note 3 i działa na Redmi dużo, dużo  szybciej:( śmiga po prostu ehh

Telefon- Mi Max 32gb aneksja wyznaczona na grudzień:) no to szukam czegoś innego:)

Jak wezmę ten z 4gb ramu to mu się znacznie szybkość polepszy?

czy brać Mi Mix?

Opisz swój problem jaśniej, a na przyszłość: piłeś, nie pisz... Masz 24h na poprawę postu.

• Like 1

czy ilość ramu ma wpływ na działanie lauchera- a raczej chodzi o szybkość reakcji i otwierania aplikacji, jak dajesz mu zadanie.

Na przykład: otwórz kalkulator, to mam wrażenie, że na Mi Max działa wolniej.

Nie. Od szybkości otwierania aplikacji jest procesor i ew. szybkość RAM. MiMax wypada sporo lepiej od Redmi Note 3, więc Twoje odczucia są subiektywne ew. wypadałoby sobie przeczyścić system na MiMax'ie. W każdym bądź razie, MIUI jest tak zrobione, że na każdym z telefonów aplikacje odpalają się podobnie, różnice są minimalne.

Miałem Redmi Note 2,Mi Note (Snapdragon 801),mam aktualnie Mi Max i na wszystkich telefonach mając Xiaomi.eu tak samo szybko wszystko działało.

• Like 1

8 godzin temu, Redmi2 napisał:

Te Polonista, poprawny zwrot to " W każdym razie" a nie jak o wielki pan mod pisze " W każdym bądź razie"

Zapraszam do podstawówki jeszcze raz na język Polski.

Jako Mod, ktory daje pkt za byle co nawet za "polszczyzne" lub wszystko podciąga pod spam, powinien chociaż sam pisać poprawnie i nie spamować zanim komuś zwróci uwagę...

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

Straszne, ukrzyżuj mnie za niepoprawne sformułowanie :), a teraz wyjaśnij mi, co Twój post wnosi do tego tematu? Bo wiesz, ja nie mam nic przeciwko poprawianiu błędów językowych (orto/gram/inter), ale jednak post powinien coś wnosić do tematu... Więc jak to jest? Za krótką przerwę miałeś? Post zostawię, mam to gdzieś, bo potem znowu będzie, że usuwam sobie niewygodne posty, ale każdy Twój oficjalny najazd na mnie (lub kogokolwiek innego na forum) w nieodpowiednim miejscu (czyt. wszędzie prócz PW), będzie nagradzany tak samo, jak był nagrodzony Twój ostatni wybryk.

PS: Jak już chcesz kogoś poprawiać, to przynajmniej używaj polskich znaków.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.