Jump to content

Słaby zasięg WIFI, ciągłe rozłączanie sieci

braders2
 Share

Recommended Posts

Witam,

Jest jakiś sterownik do WIFI Xiaomi RN3P poprawiający zasięg? Telefon RP3 ma o wiele lepszy zasięg od Nota, który potrafi ciągle gubić połączenie. Da się coś z tym zrobić? Ciągle mnie rozłącza od sieci, albo co chwile jest błędne połączenie z siecią (problem z autoryzacją). 

• 8 months later...
  • 2 weeks later...

Witam,

po przejściu z CM (gdzie  mi wszystko śmigało ładnie), na global dev przy użyciu mi flasha z clear all, mam problemy z  internetem, gdy się połączę to działa chwilę, po czym przestaje przesyłać dane, pomaga tylko wyłączenie i włączenie neta, dzieje się to zarówno na wifi jak i na danych komórkowych. Są na to jakieś rady ?

Witam Wszystkich.

Otóż mam problem z moim kenzo z zasięgiem WiFi. Telefon wysłałem na gwarancję do sprzedawcy allegro MiSpot, bo miałem problem z wejściem jack słuchawkowym, dostałem odpowiedź, że nie uznają ponieważ uszkodzenie było z mojej winny, dlatego że brud wlecial do środka, wyczyścili, odeslali a problem nie ustąpił z wejściem, a teraz przy okazji rozje**li mi raczej antenę od sygnału WiFi. Zauważyłem to po tym, że w swoim pokoju zamiast 4-5 kresek zasięgu mam 2 lub zrywa, a moja dziewczyna w Lenovo k6 Note ma ciągle pełny zasięg, ostatnio wymieniłem router na Asusa też nic się nie zmieniłem w częstotliwości 2,4 i 5 GHz to samo, zmiana systemu też nie pomogła, na lineageOS, xiaomi.eu oraz Global Stable problem jest ten sam. Czy może ktoś zna rozwiązanie na ten problem? Wymiana Anteny zasięgu w tele lub modułu?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...