Sign in to follow this  
MartiS

Krótki czas pracy baterii MIUI 5.11.5

Recommended Posts

Witam,

Telefon mam od jakiegoś kwietnia. Do połowy października używałem go ze standardowym romem od Goldwaya (Jakieś tam MIUI 6 pisało) i czas pracy na baterii był na prawdę świetny. Tydzień temu zdecydowałem się w końcu zainstalować te MIUI Polska 5.11.5, które każdy tak poleca. Nie powiem, że się trochę rozczarowałem.. Wibracje są troche za duże, wolnego ramu jest niedużo więcej ale to nie o tym. Mam wrażenie, że w telefonie o wiele szybciej pada bateria. Jeszcze do jakichś 40 % jest spoko, ale potem już leci tylko coraz szybciej. Z 20% potrafi spaść w jakieś 40 minut albo i mniej przy użytkowaniu, kiedy wcześniej bym wyciągnął spokojnie jakieś 2h. W nocy spadło mi 10%. Jest na to jakaś rada?

Poniżej zamieszczam screen z użycia baterii:

14885965_1315800271798074_714055719_n.pn

Edited by MartiS

Można podejrzewać padającą baterię. Można śledzić co mocno drenuje, instalując WLD. Można spróbować zrobić instalacje 5.11.5 zupełnie na czysto po full wipe, ewentualnie Miflash.

Wysłane z mojego MI 4W przy użyciu Tapatalka

Raczej bateria by nie padała po tak krótkim czasie od posiadania telefonu. W dodatku z dnia na dzień po instalacji roma. Spróbuje zainstalować WLD

Edited by MartiS

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this