Skocz do zawartości

Aktualizacja do najnowszej wersji miui polska


matix8512

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od kilku dni posiadam Xiaomi Mi5S z wgranym Miui Polska w wersji 6.10.20. Miui Polska wypuszcza cotygodniowe aktualizacje i tu moje pytanie jak zaktualizować telefon właśnie do najnowszej wersji. Przedwczoraj wyszła wersja softu 6.10.27 i chciałem uaktualnić telefon lecz napotkałem problem. Wiem że Miui Polska nie udostępnia aktualizacji OTA więc sciagnolem rom ze stronki i próbowałem zaktualizować manualnie przez aplikacje "AKTUALIZACJE" przez wybór opcji aktualizuj z pliku zip. Wybieram te opcje następnie plik zip z romem telefon się restartuje i nic więcej włącza się jak gdyby nigdy nic i nic nie jest zaktualizowane. POMOCY !

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz zablokowany bootloader, żeby wgrać MIUI Polska trzeba najpierw go odblokować, na forum masz tutki. W moim przypadku niestety żaden nie działa. Nie mam możliwości odblokowania bootloadera, mimo, że mam już zgodę z Xiaomi, oczywiscie problem 50% i Couldn't verify device.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne bo włączyłem opcje developerskie i w fastboot sprawdziłem status bootloadera wg "https://miuipolska.pl/?faqs=jak-sprawdzic-status-bootloadera#more-14738" i pokazuje mi, że mam odblokowany. Wgrałem TWRP niby poszło ale przy próbie wejścia w recovery mam to co kolega powyżej, czyli ikona telefonu na czarnym tle.

Hahahaha - w fastboot zablokowałem bootloader i ponownie próba Mi Unlock i poszło :)

Doszłem do tego po info przy 50% - pisało You no need to unlock bootloader :)

Edytowane przez Zenek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, matix8512 napisał:

Mam już wgrane Miui Polska w wersji 6.10.20 ale nie mogę zaktualizować do 6.10.27

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka
 

Kolego spróbuj to co ja, wejdź do fastboot zablokuj bootloader i MI Unlock odblokuj wtedy poprzez fastboot wgraj twrp i spróbuj ponownie wgrać rom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...