Skocz do zawartości

Mi5s czy warto?


Blvckhype

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że na MIUI działa to tylko z aplikacjami od Xiaomi. Na czystym andku działa w dużo większym zasięgu jeśli chodzi o aplikacje.

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka



Ale w czystym androidzie to jest normalne przytrzymanie, nie mierzy siły nacisku

Wysłane z mojego MI 5s przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam, chciałem podbić temat i zapytać użytkowników jak tam opinie po dłuższym czasie użytkowania. Możliwe, że będę zmuszony wymienić swój Mi5 na coś nowego i nie chcę wydawać za dużo kasy. Zastanawiam się też nad Mi A1, ale on nie ma NFC :(
Moimi priorytetami są: aparat, sprawne działanie, rom EU, NFC.
Mi5s można znaleźć na GW, BG czy GB za około 1000 zł, ale rozumiem, że serwis tylko w Chinach? Na IBG nie ma już oferty :( 
Jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem do nich zapytanie i mówią, że nie wiedzą czy w najbliższej przyszłości będzie dostępny :/ Teraz się zastanawiam, bo za 1100 zł można spokojnie kupić Moto G5 Plus z bardzo dobrą kamerą (https://www.dxomark.com/motorola-moto-g-plus-mobile-review-a-very-capable-camera/). Do tego ma dual sim + osobno kartę SD, co  jest dla mnie zaletą, bo właśnie straciłem sporo zdjęć jak mi padła płyta w Mi5 :/  I  w miarę czysty android też myślę, że będzie zaletą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Segor napisał:

No to nie patrzmy na ten test, na yt bardzo pozytywnie wypada ten telefon. Jak widziałeś jakiś filmik, który potwierdza to co piszesz, to podlinkuj. Zależy mi na tym, żeby aparat był porządny.

Ale który model dokładnie? Bo samo G Plus nie istnieje, chodzi Ci o piątkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !
Mam zagwozdkę mianowicie zastanawiam się na telefonem Xiaomi Mi5s w wersji 4/32 lub 3/64 . Problem leży w tym iż wersja 4/32 ma obniżone taktowanie procesora ,no a 3/64 oczywiście mniej RAMu.
Jak uważacie która opcja lepiej się nada do gier typu Asphalt 8 i normalnego użytkowania? (nie potrzebna mi duża ilość pamięci ROM)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...