Skocz do zawartości

Najbardziej stabilny ROM do Mi5


TripleXXX

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Arkadiusz Kuszynski napisał:

Skoro ostatni stabilny jest badziew to po co oni to wypuszczają . Nie testują tego wcześniej ? :roll:

To pytanie za co najmniej 50 tys. zł do Milionerów :)

I mnie ono dręczy :(

3 godziny temu, robotx napisał:

ktos wie jak zrobic aby powiadomienie o aktualizacji zniknelo ? ciagle na pasku wisi

Kiedyś się dało. Ale teraz - jak mi się zdaje - nie da się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, patrikos23 napisał:

Jakby ktoś pytał-dzisiejsza Syberia działa super. Żadnych błędów emoji4.png

Tapatalk by Xiaomi Mi6 Pro Ceramic Black
 

Genialne, oceniać że rom działa dobrze po kilku godzinach zabawy :grin:. Jak tydzień-dwa poużywasz tej kompilacji to już jakieś zdanie będziesz miał, teraz po prostu jeszcze mogłeś mieć szczęście nie trafić na bugi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Viara napisał:

Hej skąd pobrać instalke i jak to zainstalować? Działa tam wifi calling? 

https://forum.xda-developers.com/mi-5/development/rom-syberia-project-t3833868

 

19 minut temu, ik`ey napisał:

I jeszcze jaki Twrp musi być?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

najnowsze dla mi5 czyli 3.2.3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, goszka napisał:

Przecież o tym romie już wiadomo od jakiegoś czasu. emoji849.pngTutaj też była krótka dyskusja. Krótka bo ROM jest nienajlepszy i drenuje baterię. Na oficjalnym forum też podobne opinie. emoji849.png
 

Mylisz ROM-y. Krótka dyskusja była o ROM-ie 10.2.2.0 Global, a dziś w nocy wydano 10.2.2.0 EU.

Nie wiem, czy stworzono go na bazie globala (wyjątkowo) czy na bazie china (jak zawsze wcześniej). Na oficjalnej stronie nie widzę 10.2.2.0 China, ale to jeszcze nie dowód, że taki ROM nie istnieje. Może wypowie się ktoś, kto wie to na pewno?

To o tyle ważne, że jeśli ten najnowszy EU powstał na bazie globala, to troszkę jednak bałbym się aktualizować ze starszego EU bez wipe. Raczej bym to potraktował niemal tak jak przesiadkę z EU na Global.

Tak czy siak, to zupełnie nowy i odrębny ROM dla Mi5 i trzeba dać mu szansę (choć wielkich nadziei nie mam).

Edytowane przez latet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże, teraz doczytałam, że to o EU chodzi... Co ten brak snu robi z człowiekiem...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

54 minuty temu, latet napisał:
Mylisz ROM-y. Krótka dyskusja była o ROM-ie 10.2.2.0 Global, a dziś w nocy wydano 10.2.2.0 EU.
Nie wiem, czy stworzono go na bazie globala (wyjątkowo) czy na bazie china (jak zawsze wcześniej). Na oficjalnej stronie nie widzę 10.2.2.0 China, ale to jeszcze nie dowód, że taki ROM nie istnieje. Może wypowie się ktoś, kto wie to na pewno?
To o tyle ważne, że jeśli ten najnowszy EU powstał na bazie globala, to troszkę jednak bałbym się aktualizować ze starszego EU bez wipe. Raczej bym to potraktował niemal tak jak przesiadkę z EU na Global.
Tak czy siak, to zupełnie nowy i odrębny ROM dla Mi5 i trzeba dać mu szansę (choć wielkich nadziei nie mam).

Tak. Wersja EU jest na bazie globala

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Zaraz wrzucę, potestuję... 
 

Edytowane przez goszka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, goszka napisał:

Boże, teraz doczytałam, że to o EU chodzi... Co ten brak snu robi z człowiekiem...emoji3061.png

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Tak. Wersja EU jest na bazie globala

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

Zaraz wrzucę, potestuję... 
 

PS i jak po testach ? Ja przy okazji wymieniam baterie na mocniejsza 3900 ah moze to jakiś kompromis ?/+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, goszka napisał:

Nie, nie, działają właśnie ale bez modyfikacji eu też mi działały. Ale na nic to kiedy drenuje baterie. Parę minut i już 2% nie ma...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Co masz na myśli bez modyfikacji ? Czyli rozumiem że mapy ok - dzialaja po wgraniu najnowszego ...? A baterie masz w miarę sprawna ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, goszka napisał:

Mapy mi działają, ale póki co drenaż duży. Może się jeszcze ułoży, dam mu jeszcze kilka dni.
 

Jakie jest w tej wersji domyślne działanie przycisków głośności?

Czy drenaż baterii mogłabyś zmierzyć aplikacją AccuBattery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się. Czy mógłbyś mi napisać jaśniej o co chodzi z przyciskami? Wprawdzie nie przywiązuje uwagi do tego co było domyślnie. Bo domyślnie to są media. Jeśli o to chodzi?

 

Ogólnie sporo procent pobiera system. Ok 20%.

 

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, właśnie o to mi chodziło, czy domyślne są media, czy dzwonki. W ROM-ie 10.0.1.0 EU domyślne są na szczęście dzwonki i jest to dla mnie jeden z ważnych powodów, aby zostać przy tej wersji.

Czy drenaż baterii mogłabyś zmierzyć aplikacją AccuBattery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...