Skocz do zawartości

Problem z zainstalowaniem Sklepu Play na Xiaomi Redmi Pro


Luczkis

Rekomendowane odpowiedzi


Witam,

   zainstalowałem xiaomi.eu i nie działa mi playstore... próbowałem przeinstalować everything, usunac konto xiaomi, zmienic permissions dla appek google, usunac cache i date...kompletnie nic nie pomaga... każdą apka pobiera mi się trzy razy a potem error 907/963, nie mam pojecia co zrobić... ;/

             Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich! Słuchajcie mam problem ze swoim Xiaomi Redmi Pro. Otóż chciałem sobie zainstalować na nim Sklep Play ( by móc instalować inne aplikacje) i znalazłem rzekomo "chińską" wersję tego sklepu play. Próbuje ją zainstalować ale w ostatnim momencie (tj, 99% ) coś mi wyskakuje że niby nie da rady i na tym się kończy cała instalacja. Może mi ktoś powiedzieć o co kaman? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, igoor1983 napisał:

tak instaluje się - https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/

przeczytaj, jak sobie poradzisz sam to ok jak uważasz ze sobie nie poradzisz to zagadaj do Acida na forum , wyślesz mu tel do Wrocka i za pare groszy ci to wgra

 

Niestety, ale po tych pytaniach myślę że jednak sobie nie poradzi, ucegli telefon i będą kolejne pytania. @maciety120 daj komuś z bliska lub tak jak napisał @igoor1983 wyślij do fachowców :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...