Skocz do zawartości

Najszybszy rom - który?


tom940

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na początku używałem global dev, sprawował się w porządku. Następnie wgrałem SpaceX z MIUI8, z którego byłem średni zadowolony. 

Teraz mam Cyanogenmod 13, który na początku zasuwał niemiłosiernie, ale po tygodniu mam spore zastrzeżenia do jego prędkości działania.

 

Który aktualnie rom jest najlepiej zoptymalizowany pod redmi 3 pro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 29.10.2016 o 15:44, tomasznowak napisał:

Ja od kilku dni używam CM 14 i super płynnie działa jednak ma kilka błędów i na razie nie działa GPS .

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Mógłbyś napisać co nie działa?

Też się zastanawiam na innym romem bo miui strasznie mi muli, a z miesiac temu wgrywałem na czysto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłbyś napisać co nie działa?
Też się zastanawiam na innym romem bo miui strasznie mi muli, a z miesiac temu wgrywałem na czysto.

Nie działa GPS , kamera w aparacie, nie działa też kilka funkcji launchera Google Pixel, a którego używam. Bateria też jakoś nie specjalnie się spisuje. Teraz jestem na CM 13 od tego samego autora i tutaj wszystko rewelacyjnie chodzi. Czekam na stabilniejszą wersję CM 14.1 i ogólnie już nie wracam do Miui , bo tam nie działa mi Google Pixel, który moim zdaniem jest najlepszym launcherem.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, tomasznowak napisał:

Nie blokuje mi się procesor na 800 MHz . Poza tym mam ustawiony tryb baterii na zbalansowany i w tym trybie również procesor osiąga większą wydajność niż 800 MHz.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka
 

Kurde, robiłem 2 podejścia do CM'a i lipa, procesor maksymalnie pracował na 800 MHz. Mógłbyś podesłać jakieś screeny z CPU Spy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem CM13 kilka dni temu to dorzuce swoje parę groszy na jego temat.

Działa póki co płynnie, ale wiadomo, to świeżo postawiony system, chociaż MIUI potrafiło mulić od początku.

Jednak po przejściu z MIUI wydaje mi się strzasznie brzydki i mniej funkocjonalny, sam się dziwię bo dawniej na każdym telefonie instalowałem CM i się zachwycałem nim.

Bateria gorzej trzyma niż na MIUI, pewnie coś jest skopane z trybem bezczynności, bo odłączyłem od ładowania(100%) o 3 w nocy, wstałem o 8 i było już 86%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria trzyma lepiej niż na Miui. Musisz mieć coś skopane u siebie z ustawieniami, bo u mnie przez noc to góra 3% spada. . Jeśli chodzi o wygląd to dla mnie CM 13 z launcherem Google Pixel jest szczytem prostoty i funkcjonalności, ale wiadome , że każdy lubi co innego. Ja w każdym razie nie wracam w najbliższym czasie do Miui i chociaż brzmi to jak herezja , bo telefony Xiaomi wyróżnia właśnie ich nakladka, to jednak czysty Android jest moim zdaniem najlepszy.

Wysłane z mojego Redmi 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...