Skocz do zawartości

Kupony na AliExpress


MichalAslan87

Rekomendowane odpowiedzi

Ten 11.11 jest przereklamowany... Obecnie u samego Goldwaya kończy się promocja + ten kupon co wspomniałem. Razem z roczną wymianą, przesyłką bez vat na pln wyszło 1380 za Mi5s 3/64. 

2 minutes ago, djcrazy said:

 

 


Możesz napisać gdzie szukać tego kuponu?

 

 

Musisz mieć zainstalowaną aplikację aliexpress, zalogować się do aliexpress i na głównej stronie aplikacji jest odnośnik. Może też być że działa to dla nowych użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, djcrazy said:

Założyłem nowe konto, ale nie działa mi ten kupon, mam info, że będzie ważny dopiero od 11.11... Właśnie 11.11 mi5s ma być do kupienia za 294,99$, czyli tyle ile teraz z kuponem od Goldway...

 

Wysyłka bez vat to ta za 20$ u goldway ?

Mój kupon z okazji 11.11 był ważny do końca października. Z przesyłką bez vat (sellers shipping  method), rocznym ubezpieczeniem i przy użyciu kuponu wyszło 1380 na złotówki więc chyba dobra cena. Mi5s był też delikatnie przeceniony. chyba 12% Może się mylę ale na 11.11 raczej nie spodziewałbym się żeby z ceną zjechali poniżej 300 za ten model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, djcrazy said:

11.11 w oficjalnym sklepie xiaomi ma być za 295$ http://sale.aliexpress.com/__pc/161111_xiaomi.htm?spm=a2g01.8220168.x786ab9.1.XZXgwC

 

Tylko pytanie czy dodatkowe kupony będzie można dorzucić jeszcze, żeby zbić cenę ?

Będzie tylko 1000 sztuk. Mogą się rozejść w minutę... Pierwszy raz widzę ten sklep.... Może i warto było czekać. Miałem mniej cierpliwości :P chociaż moja cena i tak była bardzo dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, djcrazy said:

I nie ma u nich sellers shiping metods w wyborze przesyłki, ale DHL za 10$ jest.

Doczytałem regulamin zalapales się dzisiaj na kupon 30$, bo codziennie dają 30 tyś kuponów, jutro mają być nowe.

Przy dhl jest ryzyko opodatkowania w kraju. 

Co do kuponów tak. Ja akurat jestem za granicą i czekałem na północ w Hongkongu i trafiłem. Dostaje się wszystkie kuponu. W zależności ile się wyda na aliexpress odpowiedni kupon można zastosować. 50$ przy zakupach powyżej 500, 30 przy 300 i tak sukcesywnie co raz mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spójrz od kiedy jest ważny, jest napisane od 11.11, teraz musisz czekać. Michał załapał się na wcześniejszą akcję, bo zarejestrował się między 20-27 października i dostał kupon, który mógł wykorzystać do 28. Nowa promocja obowiązuje od 28, ale kupon na 10,30,50$ można między 11-12.11 wykorzystać.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Duris said:

Mam w aplikacji kupony, np. 10 przy 100, 30 przy 300 czy 50 przy 500. Ale jak je wykorzystać bo coś chyba robię źle :(

 

 

7 minutes ago, djcrazy said:

Spójrz od kiedy jest ważny, jest napisane od 11.11, teraz musisz czekać. Michał załapał się na wcześniejszą akcję, bo zarejestrował się między 20-27 października i dostał kupon, który mógł wykorzystać do 28. Nowa promocja obowiązuje od 28, ale kupon na 10,30,50$ można między 11a12 wykorzystać.

 

też miałem problem z aktywacją kupony. Na przemian próbowałem na laptopie i na smartfonie. Za którymś razem weszło. Mój kupon był ważny do końca października. Może teraz coś zmienili. Akurat udało mi się trafić na zniżkę o goldwaya na Mi5s + kupon 30$. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, djcrazy napisał:

Spójrz od kiedy jest ważny, jest napisane od 11.11, teraz musisz czekać. Michał załapał się na wcześniejszą akcję, bo zarejestrował się między 20-27 października i dostał kupon, który mógł wykorzystać do 28. Nowa promocja obowiązuje od 28, ale kupon na 10,30,50$ można między 11-12.11 wykorzystać.

 

 

 djcrazy: ale ja mam na kuponach, że ważne są do października. I jak je wykorzystać ?

Screenshot_2016-10-29-10-56-14.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Duris said:

 djcrazy: ale ja mam na kuponach, że ważne są do października. I jak je wykorzystać ?

Screenshot_2016-10-29-10-56-14.png

Ja na początku też na telefonie nie mogłem kuponu wybrać. Spróbowałem na kompie to coś ruszyło ale pewnym momencie dalej nie szło. Przesiadłem się z powrotem na telefon i poszło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z ciekawości patrzę na zakup Mi5s u goldwaya przez aplikację. Zauważyliście, żez gwarancja jest jako opcja? za $24.02 mogę dokupić "Replacement Warranty by T.W.G". Druga opcja to "I don't need a warranty". Bez sensu, myślałem, że telefonu u goldwaya mają z automatu roczną gwaracnję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minutes ago, bartaspoz said:

Ja z ciekawości patrzę na zakup Mi5s u goldwaya przez aplikację. Zauważyliście, żez gwarancja jest jako opcja? za $24.02 mogę dokupić "Replacement Warranty by T.W.G". Druga opcja to "I don't need a warranty". Bez sensu, myślałem, że telefonu u goldwaya mają z automatu roczną gwaracnję

One year replacement to gwarancja dawana przez aliexpress, nie sprzedawcę. Z tego co pamiętam goldway daje 6 miesięcy gwarancji choć mogę się mylić. Jeśli się wykupi tą roczną wymianę. To gwarancje się nie sumują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TuptusiowaPanna napisał:

@Edvin

Kod z aplikacji dla nowych nie sumuje się z kodem za coinsy. Można użyć albo tego albo tego. Więc nawet nie ma sensu wyklikiwać kuponu, jak można dostać za nowe konto w apce podobny.

 

Pytanie, czy tak jak w regulaminie, banują za posiadanie więcej niż 1 konta... W końcu płatność będzie tą samą kartą kredytową. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...