Skocz do zawartości

Problem z dotykiem (Złe działanie w grach mobilnych ze sklepu google play)


Pawlogates

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna jestem użytkownikiem Redmi 3 w wersji pro, nigdzie nie czytałem o problemie jaki mnie spotkał zanim ten telefon kupiłem wiec czegos takiego sie nie spodziewalem, naprzyklad w grze w sklepie play: "Minecraft Pocket Edition" (nie tylko dorosli korzystaja z tego telefonu :) ) przez pierwsze minuty gry wszystko jest "ok", nastepnie ( sterowanie w owej grze mozna zobaczyc na dowolnym filmie na yt ) gdy trzymam palec na ekranie w całkowitym bezruchu, kamera w grze drga jak szalona oraz gdy przytrzymuję palec na ekranie (aby wydobywac bloki w grze) ekran drga tylko mocniej a blok nie jest wydobywany... Nigdy nie spotkalem sie z czyms takim w tej grze na moim Samsung Galaxy S3, gra przez to jest praktycznie niegrywalna, w grze geometry dash jest podobnie, mianowicie gry trzymam palem na ekranie w bezruchu, tabelka w grze porusza sie na zmianę w górę i w dół (drga jak szalona) oraz w losowym momecie poziomu nagle ekran jakby przestaje reagowac i przegrywam xD co ciekawe zawsze każdy poziom ma miejsce w ktorym za kazdym razem ekran przestaje reagowac, na moic SGS3 nie mialem tego (ani zadnych) problemow. Gra też jest przez to nie grywalna, w innych grach mam tak samo, nawet a aplikacji "Youtube: ze sklepu google play mam podobne zachowanie, bardzo liczę na jakąś pomoc, gdyż z telefonu po za tym jestem bardzo zadowolony, może ktoś z was ma podobne przypadki gdy GRAŁ W GRĘ i mógłby się ze mną podzielić tą informacją, z góry dziekuje za uważne przeczytanie :) 

 

 

 

Pomocy ;-;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIUI7

MIUI 6.5.12 | (rozwojowa)

U mnie jest napisane wersja miui to: MIUI 7.4 by ManhiT 6.5.12 ( rozwojowa )

" 77.1.1.0; 7.9.2.0; 7.2.7.0.0; 7.3.1.0.0; 7.3.2.0.0; 7.3.10.0.0; 6.716.16, "     -   tego nigdzie nie ma w informacjach o moim smartfonie

Bootloader mam zablokowany i nie mam najmniejszej ochoty go odblokowywac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wada produkcyjna? (problem z ekranem?)

Po otworzeniu aplikacju "aktualizacje" pokazyje mi sie wielki napis: MIUI7 a pod nim : Polska      sprawdz dostepnosc aktualizacju na MIUIPolska.pl

Telefon kupilem ze strony AZE electronics... czy dlatego mam problemy?

 

Może to co ty mi sugerujesz zrobic powinni zrobic ci ktorzy sprzedali mi telefon? Moze powinienem im go odeslac aby oni zainstalowali mi ta wlasciwa wersje?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Nezumi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...