Jump to content

Dostępna aktualizacja globala

teddy58
 Share

Recommended Posts

Witam Posiadając wersję 8.1.6.0 telefon nie potrafił znaleźć aktualizacji. Dopiero po zmianie w ustawieniach regionu na "Hongkong" telefon znalazł aktualizację do wersji 8.1.7.0. Aktualizacja została zassana bez problemu , zainstalowana, jak na razie niczego niepokojącego nie zauważyłem.

Edited by akej
  • Like 1

• 2 weeks later...
bateria to samo, nie ma wibracji odblokowania czytnikiem, działa przesuwanie powiadomień na ekranie blokady, dodali też ikonkę wyciszenia w pasku stanu, wiecej nowości nie znalazłem 

I jak się ma sytuacja po tej aktualizacji. Lepiej gorzej czy raczej bez zmian. Bateria tak samo, płynność obsługi? Lepsza niż wczesniejsza.

Dnia 29.05.2017 o 10:35, Madekp napisał:

I jak się ma sytuacja po tej aktualizacji. Lepiej gorzej czy raczej bez zmian. Bateria tak samo, płynność obsługi? Lepsza niż wczesniejsza.

nic się nie zmieniło z baterią, płynność ta sama

• 3 weeks later...

... a dziś w sklepie "Nie dla idiotów" w Słupsku znalazłem Xiaomi RN4 Black w wersji z MTK Helio X20, więc postanowiłem go sobie obejrzeć. Wszystko mi sie podoba, porównuję ze swoją wersją Grey - no i "zagwozdka" bo ma jakąś nowszą aktualizację do której ja nie mam dostępu, oooopss ! Nie będę komentował więcej - wiadomo już co to za model i z jakim procem, napewno nie z Helio X20 ;-)

IMG_20170623_182126.jpg

IMG_20170623_183606.jpg

IMG_20170623_183639.jpg

... a dziś w sklepie "Nie dla idiotów" w Słupsku znalazłem Xiaomi RN4 Black w wersji z MTK Helio X20, więc postanowiłem go sobie obejrzeć. Wszystko mi sie podoba, porównuję ze swoją wersją Grey - no i "zagwozdka" bo ma jakąś nowszą aktualizację do której ja nie mam dostępu, oooopss ! Nie będę komentował więcej - wiadomo już co to za model i z jakim procem, napewno nie z Helio X20 ;-)
IMG_20170623_182126.thumb.jpg.feb599057d9e9f08f0cd278868cb5153.jpg
IMG_20170623_183606.thumb.jpg.4f1d68e071bbf6ffaf0bdfdd349b3fd4.jpg
IMG_20170623_183639.thumb.jpg.2f43244e44e9206265d17a29ff8ef075.jpg

W selgrosie jest że snapdrafonem za 873 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

• 1 month later...

Cześć, wszędzie odnajduję sprzeczne informacje o aktualizacji dla tego modelu, wersja 64/4 GB MediaTek Helio 10x2,11. Obecnie posiadam wersję systemową Miui Global 8.2.1 i Android 6.0.

Czy ktoś wie czy ta  wersja dostanie aktualizację ?

Dnia 22.08.2017 o 14:06, Wojusek napisał:
Po pierwsze nie ten dział (redmi note 4 jest odpowiedni).
Po drugie - aktualizacje czego? Androida czy MIUI?

Moim zdaniem dobry dział. Akurat to jest Xiaomi Redmi Note 4. Po drugie logiczne chyba, że chodzi o Miui.

Edited by Madekp

9 minut temu, Madekp napisał:

Moim zdaniem dobry dział. Akurat to jest Xiaomi Redmi Note 4. Po drugie logiczne chyba, że chodzi o Miui. emoji12.png

Wydawało mi się że temat został przeniesiony - a jeśli byl faktycznie tutaj to  mój błąd - sory. 

A co do tego że chodzi o miui to ciężko to z tego postu wywnioskować bo jest wymieniony i Android i miui a one są od siebie nie zależne :)

Edited by Wojusek

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Odebrałem dziś z serwisu swojego Note'a 4 (wymiana pasków z przyciskami ) no i surprise bo został zaktualizowany do Nugata  miui global 8.5.4.0 stabilna...

Niemiłe niespodzianki to messenger fb działa jak chce (brak powiadomień, dźwięków itp) oraz jakieś dziwne 3 kropki ( ... ) na górnej belce obok zegarka - po rozwinięciu belki w dół nic nie ma żadnego powiadomienia a kropki znikają. Za jakiś czas to samo... denerwujące.

• 2 weeks later...