teddy58

Dostępna aktualizacja globala

Recommended Posts

Witam Posiadając wersję 8.1.6.0 telefon nie potrafił znaleźć aktualizacji. Dopiero po zmianie w ustawieniach regionu na "Hongkong" telefon znalazł aktualizację do wersji 8.1.7.0. Aktualizacja została zassana bez problemu , zainstalowana, jak na razie niczego niepokojącego nie zauważyłem.

Edited by akej
  • Like 1

Wczoraj dostałem kolejną aktualizację na globala 8.2.1.0. Z tego co zauważyłem nie działa wibracja przy odblokowaniu palcem

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Właśnie u mnie też pojawiła się nowa aktualka V8.2.1.0.MBFMIDL

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka

Warto instalować ? Jak bateria ? Pytam bo nie mam innego wyjścia niż wgranie przez kompa systemu od zera (nie działa OTA oraz '3 kropki') i nie wiem czy się za to zabierać :) 

bateria to samo, nie ma wibracji odblokowania czytnikiem, działa przesuwanie powiadomień na ekranie blokady, dodali też ikonkę wyciszenia w pasku stanu, wiecej nowości nie znalazłem 

bateria to samo, nie ma wibracji odblokowania czytnikiem, działa przesuwanie powiadomień na ekranie blokady, dodali też ikonkę wyciszenia w pasku stanu, wiecej nowości nie znalazłem 

I jak się ma sytuacja po tej aktualizacji. Lepiej gorzej czy raczej bez zmian. Bateria tak samo, płynność obsługi? Lepsza niż wczesniejsza.

Dnia 29.05.2017 o 10:35, Madekp napisał:

I jak się ma sytuacja po tej aktualizacji. Lepiej gorzej czy raczej bez zmian. Bateria tak samo, płynność obsługi? Lepsza niż wczesniejsza.

nic się nie zmieniło z baterią, płynność ta sama

W jakich odstępach czasowych wychodzą nowe wersje globala? Kiedy możemy spodziewać się nowszej wersji niż 8.2.5.0?

15 hours ago, ukash said:

Dziś pojawiła się aktualizacja 8.2.10.0.

Ta aktualizacja jest na Snapa (ten dział jest dla MTK) i pojawiała się tydzień temu. 

... a dziś w sklepie "Nie dla idiotów" w Słupsku znalazłem Xiaomi RN4 Black w wersji z MTK Helio X20, więc postanowiłem go sobie obejrzeć. Wszystko mi sie podoba, porównuję ze swoją wersją Grey - no i "zagwozdka" bo ma jakąś nowszą aktualizację do której ja nie mam dostępu, oooopss ! Nie będę komentował więcej - wiadomo już co to za model i z jakim procem, napewno nie z Helio X20 ;-)

IMG_20170623_182126.jpg

IMG_20170623_183606.jpg

IMG_20170623_183639.jpg

... a dziś w sklepie "Nie dla idiotów" w Słupsku znalazłem Xiaomi RN4 Black w wersji z MTK Helio X20, więc postanowiłem go sobie obejrzeć. Wszystko mi sie podoba, porównuję ze swoją wersją Grey - no i "zagwozdka" bo ma jakąś nowszą aktualizację do której ja nie mam dostępu, oooopss ! Nie będę komentował więcej - wiadomo już co to za model i z jakim procem, napewno nie z Helio X20 ;-)
IMG_20170623_182126.thumb.jpg.feb599057d9e9f08f0cd278868cb5153.jpg
IMG_20170623_183606.thumb.jpg.4f1d68e071bbf6ffaf0bdfdd349b3fd4.jpg
IMG_20170623_183639.thumb.jpg.2f43244e44e9206265d17a29ff8ef075.jpg

W selgrosie jest że snapdrafonem za 873 zł.

Jak u was z baterią w 8.2.1? Bo u mnie znacznie krócej zaczęła trzymać

Cześć, wszędzie odnajduję sprzeczne informacje o aktualizacji dla tego modelu, wersja 64/4 GB MediaTek Helio 10x2,11. Obecnie posiadam wersję systemową Miui Global 8.2.1 i Android 6.0.

Czy ktoś wie czy ta  wersja dostanie aktualizację ?

Po pierwsze nie ten dział (redmi note 4 jest odpowiedni).

Po drugie - aktualizacje czego? Androida czy MIUI?

Testował ktoś już 8.5.4 na Snapie 625? 

Pytanie laika: lepiej robić aktualizacje OTA czy wrzucić .zipa na komórkę? A może bez różnicy?

Dnia 22.08.2017 o 14:06, Wojusek napisał:
Po pierwsze nie ten dział (redmi note 4 jest odpowiedni).
Po drugie - aktualizacje czego? Androida czy MIUI?

Moim zdaniem dobry dział. Akurat to jest Xiaomi Redmi Note 4. Po drugie logiczne chyba, że chodzi o Miui.

Edited by Madekp

9 minut temu, Madekp napisał:

Moim zdaniem dobry dział. Akurat to jest Xiaomi Redmi Note 4. Po drugie logiczne chyba, że chodzi o Miui. emoji12.png

Wydawało mi się że temat został przeniesiony - a jeśli byl faktycznie tutaj to  mój błąd - sory. 

A co do tego że chodzi o miui to ciężko to z tego postu wywnioskować bo jest wymieniony i Android i miui a one są od siebie nie zależne :)

Edited by Wojusek

RN4 Snap 625 And 7.0 Miui Global 8.5.4.0 tragedia, problem z gps, praktycznie brak fixa, bateria. Ktoś coś wie na temat update jakiegoś? noby zgłoszono problemy na officialu,

Odebrałem dziś z serwisu swojego Note'a 4 (wymiana pasków z przyciskami ) no i surprise bo został zaktualizowany do Nugata  miui global 8.5.4.0 stabilna...

Niemiłe niespodzianki to messenger fb działa jak chce (brak powiadomień, dźwięków itp) oraz jakieś dziwne 3 kropki ( ... ) na górnej belce obok zegarka - po rozwinięciu belki w dół nic nie ma żadnego powiadomienia a kropki znikają. Za jakiś czas to samo... denerwujące.

witam, Waszmości jestem tu nowy - redmi note 4 na snapie MIUI 8 global od 17 lipca br. - zadowolony nawet bardzo - info na dzisiaj - pojawiła się aktualizacja do 8.5.8.0 NCFMIED  ...

Witam. Posiadam wersje 64/3GB MediaTek Helio 10x2,11. Miui Global 8.2.1.0 czy ktoś wie dlaczego nie mam aktualizacji do wersji 8.5.2.0?

45 minut temu, markus12 napisał:

Witam. Posiadam wersje 64/3GB MediaTek Helio 10x2,11. Miui Global 8.2.1.0 czy ktoś wie dlaczego nie mam aktualizacji do wersji 8.5.2.0?

Bo model na MTK nie dostał aktualizacji do 8.5? Czekaj na 9.0/9.1....