Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


teddy58

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
Miui 9.2.2.0 dostępne od dziś dla MTK, jak na razie śmiga dobrze i chyba bateria dłużej trzyma...
Też mam takie wrażenie że jest plynniej i jakoś tak przyjemniej się korzysta z tego telefonu =)

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się udało zaktulizować kilka dni po zakupie (początek listopada) - zmieniłem region na Niemcy i zassało także MIUI8 używałem tylko przez chwilkę. W każdym razie MIUI9 chodzi bardzo płynnie, jedynie co mi się nie podoba to, że jak mam domyślny motyw to na z poziomu ekranu blokady można przesunąć z lewej by włączyć latarkę, lub z prawej by aparat i w górnym prawym rogu jest taki znaczek by tapety losowe się włączały - wg mnie skoro ekran jest zablokowany to niech będzie zablokowany. Na baterii najdłużej telefon mi pracował 68h gdzie cały czas miałem włączone LTE (messenger w tle cały czas działa) - podłączając telefon do ładowarki miałem 18% - nie chciałem do 0 go zjeżdżać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po aktualizacji Miui Global do wersji 9.2.2.0 (MBFMIEK) nie mam na dolnej belce opisów ikon (telefon, kontakty, sms, chrone). Wydawało mi się że po zaktualizowaniu wszystko było, ale się zmyło ? Czy u Was też też nie ma tych opisów ikon ? Jest na to jakiś sposób by to poprawić ?

Błąd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, akej napisał:

Witam. Po aktualizacji Miui Global do wersji 9.2.2.0 (MBFMIEK) nie mam na dolnej belce opisów ikon (telefon, kontakty, sms, chrone). Wydawało mi się że po zaktualizowaniu wszystko było, ale się zmyło ? Czy u Was też też nie ma tych opisów ikon ? Jest na to jakiś sposób by to poprawić ?

Też nie mam ale zauważyłem dopiero jak przeczytałem Twojego posta więc to nie jest mi potrzebne ;-)

Edytowane przez mrosi
Po co przewalasz cały cytowany post, łącznie z obrazkiem...?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Dnia 30.12.2017 o 02:18, Pozor napisał:

Co to za skarbiec wydarzeń się pojawił podczas przewijania menu w prawo? Na co komu to Mi Video?

Mam własnie to samo tylko to nazywa się przewodnik...Jak to wyłączyć? Nie potrzebne mi dodatkowe menu ekranowe i denerwujące jest to...Po kliknięciu dostosuj nie ma tam opcji usunięcia tego :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam własnie to samo tylko to nazywa się przewodnik...Jak to wyłączyć? Nie potrzebne mi dodatkowe menu ekranowe i denerwujące jest to...Po kliknięciu dostosuj nie ma tam opcji usunięcia tego :/
Też nad tym ubolewam, powinna być możliwość wyboru czy się chce ten przewodnik a zostało to z góry narzucone i kicha, mnie osobiście do niczego to nie jest potrzebne.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Też zainstalowałem Miui 9.5.1.0 MBFMIFA.

Widzę, że znikneła ikona apki Motywy (Tematy?).  Jak to przywrócić?

[edit]

Doczytałem. Chińczycy usunęli Theme App (czyli on-line theme store) m. in. dla regionu Polska.

Może przywrócą w przyszłości.

Edytowane przez AMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Potwierdzam

Niestety jak to zawsze bywa przy aktualizacjach znów pojawiły się śmieci "Filmy Play", "Muzyka Play", .... . Zrobiłem na nowo roota, jednak nie jestem w stanie usunąć tych aplikacji. Wszystko przeinstalowałem jeszcze raz: Super Su, appke usuwanie aplikacji systemowych, która wyrzuca teraz info, że nie udało się odinstalować to czego chciałem. Ktoś ma podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam
Niestety jak to zawsze bywa przy aktualizacjach znów pojawiły się śmieci "Filmy Play", "Muzyka Play", .... . Zrobiłem na nowo roota, jednak nie jestem w stanie usunąć tych aplikacji. Wszystko przeinstalowałem jeszcze raz: Super Su, appke usuwanie aplikacji systemowych, która wyrzuca teraz info, że nie udało się odinstalować to czego chciałem. Ktoś ma podobny problem?
Zainstaluj Sd maid. Usunie ci wszystko co będziesz chciał jednym kliknięciem.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...