Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


teddy58

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Posiadając wersję 8.1.6.0 telefon nie potrafił znaleźć aktualizacji. Dopiero po zmianie w ustawieniach regionu na "Hongkong" telefon znalazł aktualizację do wersji 8.1.7.0. Aktualizacja została zassana bez problemu , zainstalowana, jak na razie niczego niepokojącego nie zauważyłem.

Edytowane przez akej
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
bateria to samo, nie ma wibracji odblokowania czytnikiem, działa przesuwanie powiadomień na ekranie blokady, dodali też ikonkę wyciszenia w pasku stanu, wiecej nowości nie znalazłem 

I jak się ma sytuacja po tej aktualizacji. Lepiej gorzej czy raczej bez zmian. Bateria tak samo, płynność obsługi? Lepsza niż wczesniejsza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

... a dziś w sklepie "Nie dla idiotów" w Słupsku znalazłem Xiaomi RN4 Black w wersji z MTK Helio X20, więc postanowiłem go sobie obejrzeć. Wszystko mi sie podoba, porównuję ze swoją wersją Grey - no i "zagwozdka" bo ma jakąś nowszą aktualizację do której ja nie mam dostępu, oooopss ! Nie będę komentował więcej - wiadomo już co to za model i z jakim procem, napewno nie z Helio X20 ;-)

IMG_20170623_182126.jpg

IMG_20170623_183606.jpg

IMG_20170623_183639.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... a dziś w sklepie "Nie dla idiotów" w Słupsku znalazłem Xiaomi RN4 Black w wersji z MTK Helio X20, więc postanowiłem go sobie obejrzeć. Wszystko mi sie podoba, porównuję ze swoją wersją Grey - no i "zagwozdka" bo ma jakąś nowszą aktualizację do której ja nie mam dostępu, oooopss ! Nie będę komentował więcej - wiadomo już co to za model i z jakim procem, napewno nie z Helio X20 ;-)
IMG_20170623_182126.thumb.jpg.feb599057d9e9f08f0cd278868cb5153.jpg
IMG_20170623_183606.thumb.jpg.4f1d68e071bbf6ffaf0bdfdd349b3fd4.jpg
IMG_20170623_183639.thumb.jpg.2f43244e44e9206265d17a29ff8ef075.jpg

W selgrosie jest że snapdrafonem za 873 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...


 

Dnia 22.08.2017 o 14:06, Wojusek napisał:
Po pierwsze nie ten dział (redmi note 4 jest odpowiedni).
Po drugie - aktualizacje czego? Androida czy MIUI?

 


Moim zdaniem dobry dział. Akurat to jest Xiaomi Redmi Note 4. Po drugie logiczne chyba, że chodzi o Miui.

 

Edytowane przez Madekp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Madekp napisał:


 

 


Moim zdaniem dobry dział. Akurat to jest Xiaomi Redmi Note 4. Po drugie logiczne chyba, że chodzi o Miui. emoji12.png

 

Wydawało mi się że temat został przeniesiony - a jeśli byl faktycznie tutaj to  mój błąd - sory. 

A co do tego że chodzi o miui to ciężko to z tego postu wywnioskować bo jest wymieniony i Android i miui a one są od siebie nie zależne :)

Edytowane przez Wojusek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Odebrałem dziś z serwisu swojego Note'a 4 (wymiana pasków z przyciskami ) no i surprise bo został zaktualizowany do Nugata  miui global 8.5.4.0 stabilna...

Niemiłe niespodzianki to messenger fb działa jak chce (brak powiadomień, dźwięków itp) oraz jakieś dziwne 3 kropki ( ... ) na górnej belce obok zegarka - po rozwinięciu belki w dół nic nie ma żadnego powiadomienia a kropki znikają. Za jakiś czas to samo... denerwujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
11 godzin temu, abc00 napisał:

Pomyliłeś działy, tu jest Note 4 oparty na MediaTek'u... SD: https://miuipolska.pl/forum/forum/292-redmi-note-4-x/ lub powrót na stronę główną forum i uważne czytanie.

Niekoniecznie kolego...Ja mam redmi note 4 na snapie i nie jest to model 4x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...