Skocz do zawartości

Dostępna aktualizacja globala


teddy58

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobną sytuację, wersja 8.0.4 i nie znajduje aktualizacji. Gdy kliknąłem żeby pobrać aktualizację ( w prawym górnym rogu aplikacji) coś mi się zainstalowało. Okazało się że wersja wciąż ta sama, ale dodało mi MI remote.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem w internecie to nowsze wersje dostali losowi użytkownicy ale miały negatywne opinie więc zostały wycofane. Oficjalnie 8.0.4 jest najnowszą wersją i niedługo powinna się pojawić wersja 8.2. Można też chyba znaleźć w internecie paczkę zip i zainstalować, widziałem nawet wersje 8.1.10, ale nie wiem czy to będzie działać.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak i nie przeszło. Niby się wgrywało ale później wyskoczyło, że muszę pobrać pełny pakiet czy coś. I już się telefon uruchomił ponownie to dalej byłem na v8.0.4.0. Dlatego pytam i sposób przez aplikację i "3 kropki".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bednar93 napisał:

Zrobiłem tak i nie przeszło. Niby się wgrywało ale później wyskoczyło, że muszę pobrać pełny pakiet czy coś. I już się telefon uruchomił ponownie to dalej byłem na v8.0.4.0. Dlatego pytam i sposób przez aplikację i "3 kropki".

Witam

U mnie również występuje problem z aktualizacją. Nie mogę jej zainstalować ani przez OTA ani przez te "3 kropki"

Tak samo miałem gdy chciałem zrobić update na v8.0.4.0, dopiero wgranie przez kompa poskutkowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, u mnie ten sam problem z aktualizacją, ściągnąłem już 6 razy i za każdym razem po uruchomieniu ponownie wyskakuje, że nie mogło zaktualizować i należy śćiągnąć wersje zip. Dodatkowo coś szwankuje mi synchronizacja i ani messenger ani whatsup nie wyświetlają powiadomień o wiadomościach. Dopiero jak włączę którąś z tych aplikacji zaczyna się odświeżać i pokazuje nowe wiadomości. Wiecie może czym to może być spowodowane ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że wersja 8.1.6.0 chodzi chyba dobrze, tylko jak to jest z tymi Chińczykami, wydają aktualizację 8.1.6.0, a po pewnym krótkim czasie wracają do wersji 8.0.4.0 ? Czyżby wynaleźli jakiś spory błąd i szybko wrócili do starej wersji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja pobrałem na telefon z kompa i zainstalowałem z pliku ZIP poprzez 3 kropki. Tel śmiga ok. Dodano dwie aplikacje google duo i miui forum.com. Z innych rzeczy to inny dźwięk przy wzbudzaniu tel po blokadzie. Jest jeszcze parę innych rzeczy. Narazie o baterii nic nie piszę bo wczoraj to zrobiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Madekp napisał:

Ja pobrałem na telefon z kompa i zainstalowałem z pliku ZIP poprzez 3 kropki. Tel śmiga ok. Dodano dwie aplikacje google duo i miui forum.com. Z innych rzeczy to inny dźwięk przy wzbudzaniu tel po blokadzie. Jest jeszcze parę innych rzeczy. Narazie o baterii nic nie piszę bo wczoraj to zrobiłem.

Zainstalowałeś wersje 8.1.7.0? Przez plik ZIP? Mam pytanie laika, dlaczego mi jak chce to zrobić wyskakuje błąd?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Madekp napisał:

Ściągnąłem na kompa, przerzucilem na tel i zaznaczyłem folder z którego ma zainstalować. I poszło.

Skąd dokładnie pobrales, może coś źle robię, pierwszy raz interesuje się jakimikolwiek aktualizacjami więc wszystko możliwe :D Trzeba mieć odblokowany bl? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...