Sign in to follow this  
wojted

Powracająca aktualizacja GTalk do Hangouts.

Recommended Posts

GTalk aktualizuje mi się sam do Hangouts. W ustawieniach aplikacji nie ma opcji "odinstaluj aktualizację". W ustawieniach Sklepu Play wyłączyłem automatyczne aktualizowanie ale to nic nie daje. Bez żadnego komunikatu, ni stąd ni z owąd w miejscu aplikacji Talk mam Hangouts. Sęk w tym, że nie podoba mi się Hangouts i wolałbym pozostać przy GTalk. Jest na to jakiś sposób?

GTalk aktualizuje mi się sam do Hangouts. W ustawieniach aplikacji nie ma opcji "odinstaluj aktualizację". W ustawieniach Sklepu Play wyłączyłem automatyczne aktualizowanie ale to nic nie daje. Bez żadnego komunikatu, ni stąd ni z owąd w miejscu aplikacji Talk mam Hangouts. Sęk w tym, że nie podoba mi się Hangouts i wolałbym pozostać przy GTalk. Jest na to jakiś sposób?

To musi Ci się spodobać, GTalk zmienił się w Hangouts.

Z tego co pamiętam to jest opcja odłączenia aplikacji od sklepiku google w Titanium Backup a wtedy aktualizacje nie będą się pojawiać.

Ko

To musi Ci się spodobać, GTalk zmienił się w Hangouts.

Otóż nie musi mi się spodobać. Na innych androidach wystarczy odinstalować aktualizację i po prostu nie aktualizować GTalk. Zawsze pojawia się komunikat o aktualizacji. Tylko na MIUI aktualizuje się to samo bez pytania mnie o zgodę.

Odłączyłem Talk od Marketu za pomocą Titanium Backup, mam nadzieję, że to zalatwi problem.

Niestety hangouts znowu zastąpiło Talk. :-\

Chyba jednak musi mi się Hangouts spodobać. Przynajmniej dopóki siedzę na MIUI.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this